pefrumy dr nona, lady, kiwi, 1954

Linia perfum składa się z pięciu rodzajów: Lady, Kiwi, Ruth, Fiona.

Specyfiką perfum Dr.Nona odróżniająca je od innych jest to, że posiadają niezwykle subtelną nutę zapachową, zawierającą uzdrawiającą moc Morza Martwego. Dzięki Halo Kompleksowi cała linia perfum wpływa na psychosomatyczne układy organizmu człowieka. Wywołuje nie tylko dobry nastrój ale dodaje wiary we własne siły, w spełnienie marzeń naszego życia. Poprzez układ limbiczny mózgu pozytywnie wpływa na stan zdrowia. Stymuluje układ immunologiczny, hormonalny i nerwowy. Normalizuje i harmonizuje procesy życia. Wokół każdej kobiety roztacza piękny aromat tworząc niepowtarzalną, indywidualną aurę. Daje poczucie komfortu, wyzwala pozytywne emocje, dobry nastrój, budzi witalność i podkreśla zmysłowość.

Perfumy Dr.Nona można z powodzeniem stosować w celach poprawy nastroju, oraz w celu nabrania pewności siebie. Wspaniale sprawdzają się kiedy jesteśmy zmęczone i na nic nie mamy ochoty, kiedy czujemy się niekomfortowo. Pomagają gdy boli nas głowa, gdy nie możemy spać, przed ważnym spotkaniem biznesowym a w szczególności przed romantyczną kolacją we dwoje. Poprawiają koncentrację w pracy i relaksują na urlopie.

Sposób użycia: aby zapach był bardziej trwały, należy używać perfum bezpośrednio po kąpieli, kiedy skóra jest rozgrzana i lekko wilgotna.

Producent: Dr.Nona Internationale Ltd.
Pojemność: 100 ml
Produkty nie zawierają parabenów.


 

Wszystkie preparaty Dr. Nona zawierają Halo Complex™

– unikalną kompozycję minerałów Morza Martwego, Archebakterii, ziół i olejków aromaterapeutycznych.

Odwiedź sklep lub umów się na bezpłatną konsultację. Sprawdź inne produkty.

+48 509 588 384

bionatura55@gmail.com

Close Menu