Ochrona i nawilżenie skóry twarzy przy użyciu najskuteczniejszego kremu opracowanego przez Klinikę Lenom. Krem ochronny do twarzy na dzień SHP intensywnie odbudowuje i głęboko nawilża skórę dzięki składnikom Dunalielli i Archebakterii. Olej jojoba i ekstrakt astragalus zatrzymują wodę i niwelują uszkodzone komórki zniszczone przez agresywne środowisko (zwłaszcza słońce). Olej z nasion granatu i słonecznika spowalnia proces starzenia skóry, zwiększa elastyczność, przywraca skórze blask świeżość i jędrność. Krem zawiera filtr SPF 30+, który zapewnia wysoką ochronę przeciwsłoneczną skóry.Skutecznie chroni przed promieniowaniem UVB oraz UVA długimi i krótkimi. Krem daje efekt BB co oznacza,że jest jednocześnie kosmetykiem chroniącym przed słońcem , kremem nawilżającym i podkładem.

Pojemność: 50 ml


 

Składniki:

Archebakteria, dunaliella, olej mirrowy, olej jojoba, olej z nasion granatu i słonecznika, ekstrakt astragalus ( zioła życia).

 

Sposób użycia:

Codziennie rano nanieść niewielką ilość i delikatnie wmasować. Krem nadaje skórze delikatny odcień opalenizny, szybko się wchłania i ma przyjemny zapach. Działanie ochronne filtra SPF – do 14 godzin.