Witaj!

Moja przygoda z produktami Dr. Nona rozpoczęła się w 2003 roku. Nie była to jednak miłość od pierwszego wejrzenia… Zanim podjęłam współpracę z firmą, musiałam przetestować wszystkie preparaty na własnej skórze. Oj byłam wielkim niedowiarkiem. Być może tak jak teraz Ty. Ze względu na mój słaby stan zdrowia, testowałam wiele preparatów innych firm, często bardzo drogich, które działały jednak tylko na chwilę.

Pewnego dnia poznałam moją Sponsorkę – Helenę, która na jaskrę poleciła mi Balsam Pod Oczy. Pomyślałam, że oszalała – “lekarze z Warszawy mówią, że nic mi nie pomoże, a Ona poleca mi krem?!” Byłam jednak bardzo sfrustrowana i przemęczona ciągłymi terapiami, więc Jej zaufałam i spróbowałam. Jaskra się zatrzymała! Ja jednak wciąż wątpiłam… do momentu, gdy w jednej z piersi pojawiły się dwa guzy. Helena poleciła mi smarować pierś Dezodorantem. Guzy zniknęły.

Uwierzyłam w skuteczność preparatów Dr. Nona tak mocno, że postanowiłam przekazywać informacje o ich działaniu dalej.

 

Tak, już od 15 lat, współpracuję z firmą. Mogę pochwalić się wieloma sukcesami i rezultatami zdrowotnymi, co roku firma sponsoruje mi wakacje nad Morzem Martwym, mam liczną grupę wspaniałych Partnerek Biznesowych oraz wielu zadowolonych Klientów. Do tego cieszę się życiem, jestem zdrowa, tryskam energią, mam ogromną satysfakcję z mojej pracy i życia rodzinnego.

Serdecznie zapraszam Cię do świata preparatów Dr. Nona.

Skontaktuj się ze mną, a odpowiem na wszystkie Twoje pytania i rozwieję pojawiające się wątpliwości.

Pozdrawiam ciepło,
Irena Żak