Bezpieczne opalanie – czy jest możliwe?

Każda kobieta marzy o pięknej i opalonej skórze. Czasem ten efekt zyskuje się kosztem zdrowia skóry. Czy bezpieczne opalanie jest możliwe? Poznaj naturalne kremy które dbają o skórę i chronią przed szkodliwym promieniowaniem.

(więcej…)

Czytaj dalej Bezpieczne opalanie – czy jest możliwe?

Detoksykacja, czyli powrót do zdrowia

Wiosna to dobry czas, aby przeprowadzić proces jakim jest detoksykacja. Dzięki gruntownemu oczyszczeniu organizmu możliwy jest szybki powrót do pełni zdrowia i formy. Dowiedz się, czym jest detoksykacja i jak ją przeprowadzić.

(więcej…)

Czytaj dalej Detoksykacja, czyli powrót do zdrowia

Domowe SPA – stwórz swoją przestrzeń relaksu

Domowe SPA to najlepszy sposób na ukojenie zmysłów i oderwanie się od trudów dnia codziennego. Jeśli czujesz się zmęczona, a twoje ciało potrzebuje dodatkowej pielęgnacji, podpowiadamy jak w domowym zaciszu stworzyć strefę relaksu.

(więcej…)

Czytaj dalej Domowe SPA – stwórz swoją przestrzeń relaksu

Przygotuj się do wiosny

Wiosna to czas kiedy wszystko pomału budzi się do życia. Mamy więcej energii, a ciało zaczyna odżywać po ciężkim, zimowym okresie. Dobrze wykorzystać ten moment na oczyszczenie organizmu z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii. W czasie zimy gromadzą się one w ciele w zdecydowanie większym stopniu, niż latem. Jemy potrawy tłuste, przetworzone, brakuje świeżych warzyw i owoców. To wszystko sprawia, że w organizmie, a w szczególności w wątrobie tworzą się złogi. Dlatego wiosną, kiedy pomału w sklepach zaczynają pojawiać się nowalijki, warto przeprowadzić oczyszczanie organizmu. Jest to najlepszy czas na wzmocnienie całego ciała i przygotowanie na kolejny sezon jesienno- zimowy. Jak bezpiecznie przeprowadzić detoks? Jak można oczyścić i jednocześnie wzmocnić organizm? Przygotuj się do wiosny z pomocą produktów Dr Nona i sprawdź specjalna oczyszczającą kurację!

(więcej…)

Czytaj dalej Przygotuj się do wiosny