Ziołowy preparat oczyszczający organizm z toksyn i szlamów. Oczyszcza kosmki jelitowe przywracając odpowiednią perystatykę, nie wywołuje biegunek, kolek i wzdęć. Pomaga odnowić mikroflorę jelit i aktywizuje metabolizm. Skuteczny przy problemach układu trawiennego.

Opakowanie: 60 kapsułek
Produkt nie zawiera parabenów.


 

Składniki:

Mięta pieprzowa, anyż, daktyle, Halo-Kompleks i inne
  • Mięta pieprzowa– zwiększa wydzielanie soku żołądkowego, pobudzają wytwarzanie żółci, usprawniają pracę jelit, stosowana są jako środek wiatropędny, przy zaburzeniach trawienia, w schorzeniach wątroby i dróg żółciowych, działa przeciwbakteryjnie i uspokajająco, olejek ma podobne, ale silniejsze działanie, szczególnie jako środek odkażający i uspokajający, stosowany przy zapaleniu dróg żółciowych, w schorzeniach wątroby i jelit, przy nieżycie nosa, gardła i oskrzeli, rozświetla, odkarza i koi skórę, oczyszcza zatkane pory.

  • Anyż– działa wykrztuśnie, rozkurczowo, przeciwbakteryjnie, moczopędnie, toksycznie na pasożyty, pobudza laktację, poprawia pamięć, laktację, pomaga w dolegliwościach żołądkowych (zgaga, wzdęcia).


UWAGA: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy odstawiać tradycyjnych leków bez konsultacji z lekarzem. Wszystkie artykuły prezentowane na stronie www.bionatura.info.pl służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem.


 

Wszystkie preparaty Dr. Nona zawierają Halo Complex™

– unikalną kompozycję minerałów Morza Martwego, Archebakterii, ziół i olejków aromaterapeutycznych.

Odwiedź sklep lub umów się na bezpłatną konsultację. Sprawdź inne produkty.

[vifblike btntype="iframe"]

+48 509 588 384

bionatura55@gmail.com