Herbata Halo Gonseen to zupełnie nowe spojrzenie na oczyszczanie, żywienie i samoregulację organizmu. Zawiera specjalnie dobrane rośliny, bogate w wysokiej jakości białka oraz system autotroficzny (ATS). Grupa naukowców z kliniki „Lenom” opracowała ten nowy gatunek herbaty ziołowej, którą z pewnością możemy nazwać herbatą „odrodzenia”. Zestaw jej składników daje możliwość efektywnego oddziaływania na organizm, wykazując silny, pozytywny wpływ na układ trawienny, sercowo-naczyniowy, oddechowy, immunologiczny i nerwowy. Zaobserwowano pozytywne działanie herbaty, która tworzy podłoże do działania innych preparatów.

Opakowanie: 24 saszetki
Produkt nie zawiera parabenów.


 

Składniki:

Halo-Kompleks, zioła: Gon Gouha (herbata paragwajska), lebiodka pospolita, melisa, nagietek, bławatek, liście oliwki i inne
 c
  • Olejek miętowy– pobudza system nerwowy i tłumi bóle, pomaga przy zapaleniu jamy ustnej i gardła, jest środkiem antyseptycznym, oczyszcza i goi rany.


UWAGA: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy odstawiać tradycyjnych leków bez konsultacji z lekarzem. Wszystkie artykuły prezentowane na stronie www.bionatura.info.pl służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem.

[vifblike btntype="iframe"]

Wszystkie preparaty Dr. Nona zawierają Halo Complex™

– unikalną kompozycję minerałów Morza Martwego, Archebakterii, ziół i olejków aromaterapeutycznych.

Odwiedź sklep lub umów się na bezpłatną konsultację. Sprawdź inne produkty.

+48 509 588 384

bionatura55@gmail.com