Ten silny antyoksydant stymuluje system odpornościowy, podnosi wytrzymałość na urazy psychiczne i zwiększa siły witalne organizmu. Pozytywnie wpływa na przemianę materii i przemianę tłuszczów a obniżając poziom tłuszczów i ich pochodnych w jelitach – zmniejsza poziom cholesterolu i sprzyja utracie wagi. Stosując Ravseen w terapii kompleksowej z innymi preparatami, uzyskuje się wspaniałe rezultaty w przewlekłych chorobach skóry, paznokci i stawów.

Opakowanie: 100 kapsułek
Produkt nie zawiera parabenów.


 

Składniki:

Kwasy z grupy Omega, Halo-Kompleks, witamina E i inne
c
  • Witamina E (tokoferol)– bardzo silny antyoksydant, wzmacnia ściany naczyń krwionośnych, zmniejsza ryzyko powstawania zakrzepów, neutralizuje wolne rodniki, chroni przed rozwojem miażdżycy, zapobiega rozwojowi chorób onkologicznych, hamuje procesy starzenia się skóry, poprawia jej elastyczność i miękkość, podwyższa zdolność utrzymywania prawidłowej wilgotności skóry, działa przeciwzapalnie i przeciwtrądzikowo, przyspiesza gojenie się ran i zmniejsza blizny, wpływa na: przysadkę mózgową, nadnercza, tarczycę a co za tym idzie, na gospodarkę hormonalną oraz obniża poziom cholesterolu.


UWAGA: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy odstawiać tradycyjnych leków bez konsultacji z lekarzem. Wszystkie artykuły prezentowane na stronie www.bionatura.info.pl służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem.

[vifblike btntype="iframe"]

Wszystkie preparaty Dr. Nona zawierają Halo Complex™

– unikalną kompozycję minerałów Morza Martwego, Archebakterii, ziół i olejków aromaterapeutycznych.

Odwiedź sklep lub umów się na bezpłatną konsultację. Sprawdź inne produkty.

+48 509 588 384

bionatura55@gmail.com