Preparat ziołowy z odpowiednią kompozycją ziół i Halo Kompleksem. Wspomaga przemianę materii w organiźmie, wzmacnia układ immunologiczny, tonizująco działa na układ kostny i mięśniowy.

Opakowanie: 60 kapsułek
Produkt nie zawiera parabenów.


 

Składniki:

Czarci pazur, wrotycz, czarna porzeczka, kurkuma, Halo-Kompleks, i inne
 c
  • Witamina C– (kwas askorbinowy) – silny przeciwutleniacz, zwalcza wolne rodniki odpowiadające za proces starzenia się, pozwala na zachowanie zdrowej, gładkiej i jędrnej skóry, hamuje degradację kolagenu i elastyny, zmniejsza zaczerwienienia, rozjaśnia skórę, redukuje przebarwienia, regeneruje naskórek, redukuje wytwarzanie łoju, rozstępów, wyprysków, wzmacnia odporność, leczy przeziębienie.

  • Selen– w połączeniu z witaminą E, stosowany w profilaktyce chorób wywołanych przez wolne rodniki, chroni czerwone krwinki i błony komórkowe, jest antyoksydantem, podtrzymuje prawidłowe funkcjonowanie wątroby, tarczycy, trzustki, układu nerwowego i serca, pomaga usuwać z organizmu jony metali ciężkich, włączając kadm i arsen, niezbędny dla osób palących, zmniejsza wzrost podatności na zakażenia, zwalnia procesy starzenia się.

  • Cynk– niezbędny do prawidłowego rozwoju kośćca i regeneracji tkanek, normalizuje poziom cukru we krwi, aktywizuje czynności mózgu, stosowany przy problemach z funkcjonowaniem gruczołu krokowego, wzrostem włosów, paznokci, chorobach skóry (np. trądzik, wypryski, afty), retinopati cukrzycowej, zaćmy, zwłóknienia mięśnia sercowego, zaburzeń w narządach rozrodczych, zmysłu smaku.


UWAGA: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy odstawiać tradycyjnych leków bez konsultacji z lekarzem. Wszystkie artykuły prezentowane na stronie www.bionatura.info.pl służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem.

[vifblike btntype="iframe"]

Wszystkie preparaty Dr. Nona zawierają Halo Complex™

– unikalną kompozycję minerałów Morza Martwego, Archebakterii, ziół i olejków aromaterapeutycznych.

Odwiedź sklep lub umów się na bezpłatną konsultację. Sprawdź inne produkty.

+48 509 588 384

bionatura55@gmail.com