Ziołowy preparat normalizuje funkcje układu nerwowego. Zaleca się go osobom z zaburzeniami snu, częstymi nocnymi przebudzeniami i nerwowo – psychicznym napięciem.

Opakowanie: 60 kapsułek
Produkt nie zawiera parabenów.


 

Składniki:

Passiflora, chmiel, mak, melisa, Halo-Kompleks i inne
c
  • Passiflora– jest wykorzystywana w terapii antydepresyjnej, stresie, zmęczeniu, zaburzeniach nerwicowych, ADHD, bezsenności i innych zaburzeniach onirycznych, stosowana w leczeniu migrenowych bólów głowy, bólach mięśniowych i menstruacyjnych oraz dolegliwości okresu menopauzy, łagodzi bóle typu kolkowego, wykorzystywana w terapii uzależnień od narkotyków i alkoholu.

  • Chmiel zwyczajny– uspokaja, obniża popęd płciowy.

  • Mak polny – bogaty w witaminy A, C, D, E, doskonałe źródło wapnia, zawiera dużo żelaza, miedzi, manganu, magnezu, fosforu i cynku.

  • Melisa lekarska– stosowana w stanach pobudzenia nerwowego, rozdrażnienia, stresu, zespole przewlekłego zmęczenia, stanach lękowych i nerwicach wegetatywnych, przynosi ukojenie w bólach głowy, migrenach, w stanach depresyjnych, melancholii, przy nerwicach serca, zapewnia spokojny sen.


UWAGA: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy odstawiać tradycyjnych leków bez konsultacji z lekarzem. Wszystkie artykuły prezentowane na stronie www.bionatura.info.pl służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem.

[vifblike btntype="iframe"]

Wszystkie preparaty Dr. Nona zawierają Halo Complex™

– unikalną kompozycję minerałów Morza Martwego, Archebakterii, ziół i olejków aromaterapeutycznych.

Odwiedź sklep lub umów się na bezpłatną konsultację. Sprawdź inne produkty.

+48 509 588 384

bionatura55@gmail.com