Kilka podpowiedzi jak walczyć z procesem starzenia się skóry.

To co jesz , zazwyczaj znajduje odzwierciedlenie na Twojej twarzy. Należy zastosować odpowiednią dietę.

  • Zalecane jest 3 razy w tygodniu spożywanie ryb zawierających kwasy omega-3 lub zastosowanie suplementu diety Dr.Nona – Rawseenu. W taki sposób dostarczamy do organizmu antyoksydanty, witaminy i minerały , które są najlepszym orężem do walki ze starzeniem. Należy unikać mocno przetworzonej żywności, ponieważ chemia w niej zawarta wpływa negatywnie na skórę. Zaleca się ograniczenie spożywania mięsa i nabiału. Warto jeść dużo warzyw, szczególnie strączkowych i zielonych liściastych. Przed powstawaniem zmarszczek chronią także: oliwki, orzechy i owoce: wiśnie, jabłka, winogrona, suszone śliwki…
  • Picie herbaty Gonseen przyczynia się do poprawienia kolorytu skóry, oczyszczenia i witalizacji. Okseen i Goldseen to silne antyoksydanty, które przywracają młodość i jędrność komórkom skóry.
  • Zaleca się picie ośmiu szklanek wody dziennie. Ma to zbawienny wpływ na wygląd skóry twarzy. Pozwoli to pozbyć się przebarwień, zredukuje zmarszczki i zapewni odpowiednie nawodnienie skóry. Kapsułki Faza3 regenerują wszystkie warstwy skóry i zatrzymują wodę w komórkach. Brak odpowiedniej ilości wody powoduje duże zmiany w każdej warstwie skóry. Naskórek – staje się szorstki i zaczyna pękać, kolor skóry staje się szary. W skórze właściwej – następują ubytki w strukturze kolagenu i elastyny, które możemy wypełnić pijąc wodę i stosując krem Solaris A, który pobudza włókna kolagenowe i elastynowe. Daje efekt operacji plastycznej bez skalpela, spowalnia proces starzenia się skóry, dodaje jej energii i elastyczności, skutecznie ogranicza powstawanie zmarszczek, zapobiega jej wysychaniu, nawet w upalne, mroźne i wietrzne dni.
  • Chroń swoją skórę przed mimicznymi zmarszczkami ! Skóra w okolicy oczu jest bardzo cienka i pozbawiona gruczołów łojowych. Warto stosować dobrze dobrane, z wysokimi filtrami okulary przeciwsłoneczne, które zapobiegają napinaniu się mięśni wokół oczu, a w efekcie przedwczesnemu tworzeniu się zmarszczek. „Balsam pod oczy” Dr.Nona zapewni Ci najskuteczniejszą ochronę.
  • Należy stosować kremy z naturalnymi witaminami , które są konieczne dla przywrócenia młodości naszej cerze. Ważną rolę odgrywają witaminy A, C i E, nazywane „królowymi młodości”. Pozwalają one całkowicie zlikwidować drobne zmarszczki i opóźnić procesy starzenia się. W ofercie Firmy Dr.Nona jest kilka wspaniałych środków kosmetycznych zawierających naturalne witaminy, niezbędne dla odbudowy naszej skóry.
  • Sen, zaraz po wodzie to najlepszy, najtańszy i najbardziej naturalny „kosmetyk” przeciwzmarszczkowy. Udowodniono, że skóra osób mających problemy ze snem dużo szybciej starzeje się i wolniej regeneruje. Aby poprawić jakość snu należy oprócz kąpieli z solami Morza Martwego, na twarz zastosować Krem Nocny, który w czasie snu lepiej się wchłonie i zapewni Twojej skórze pełne odżywienie i odtworzy w niej równowagę kwasowo – zasadową.
  • Ku przestrodze – nie warto palić papierosów, gdyż pod wpływem nikotyny powstaje niedotlenienie skóry i wiotczenie włókien kolagenowych. Cera przypomina szaro-żółty pergamin i pojawiają się tzw. „plamy starcze”.
  • Stosuj jak najmniej fluidów i pudrów, w znacznym stopniu przyśpieszają one proces starzenia się skóry. Zatykają pory ograniczając jej możliwość oddychania, skóra jest martwa więc czy będzie ładna? Pomadki do ust w swoim składzie zawierają ołów a my nanosimy je na delikatną śluzówkę ust. Stosuj tylko pomadki naturalne. A szampony z fosforanami, a pasty z najsilniejszą neurotoksyną –fluorem?

Podpowiadam jak naturalnie zdrowym , więc i pięknym być.
„Tak długo jesteśmy piękni , jak długo jesteśmy zdrowi i tak długo jesteśmy zdrowi, jak długo mamy właściwy poziom energii wewnątrz- komórkowej”.

Niezależnie od typu Twojej skóry, czy masz tłustą, mieszaną czy suchą, powinnaś o nią dbać. Im wcześniej zaczniesz, tym na dłużej zachowasz jej świeżość, jędrność i młodość.

Skorzystaj z kilku podpowiedzi, jakie działania są konieczne dla zachowania pięknego wyglądu Twojej twarzy.

Ten post ma jeden komentarz

  1. 30 lat skończone, walkę ze starzeniem skóry uważam za rozpoczętą 😀

Dodaj komentarz