Kilka podpowiedzi jak walczyć z procesem starzenia się skóry.

To co jesz , zazwyczaj znajduje odzwierciedlenie na Twojej twarzy. Należy zastosować odpowiednią dietę.

  • Zalecane jest 3 razy w tygodniu spożywanie ryb zawierających kwasy omega-3 lub zastosowanie suplementu diety Dr.Nona – Rawseenu. W taki sposób dostarczamy do organizmu antyoksydanty, witaminy i minerały , które są najlepszym orężem do walki ze starzeniem. Należy unikać mocno przetworzonej żywności, ponieważ chemia w niej zawarta wpływa negatywnie na skórę. Zaleca się ograniczenie spożywania mięsa i nabiału. Warto jeść dużo warzyw, szczególnie strączkowych i zielonych liściastych. Przed powstawaniem zmarszczek chronią także: oliwki, orzechy i owoce: wiśnie, jabłka, winogrona, suszone śliwki…
  • Picie herbaty Gonseen przyczynia się do poprawienia kolorytu skóry, oczyszczenia i witalizacji. Okseen i Goldseen to silne antyoksydanty, które przywracają młodość i jędrność komórkom skóry.
  • Zaleca się picie ośmiu szklanek wody dziennie. Ma to zbawienny wpływ na wygląd skóry twarzy. Pozwoli to pozbyć się przebarwień, zredukuje zmarszczki i zapewni odpowiednie nawodnienie skóry. Kapsułki Faza3 regenerują wszystkie warstwy skóry i zatrzymują wodę w komórkach. Brak odpowiedniej ilości wody powoduje duże zmiany w każdej warstwie skóry. Naskórek – staje się szorstki i zaczyna pękać, kolor skóry staje się szary. W skórze właściwej – następują ubytki w strukturze kolagenu i elastyny, które możemy wypełnić pijąc wodę i stosując krem Solaris A, który pobudza włókna kolagenowe i elastynowe. Daje efekt operacji plastycznej bez skalpela, spowalnia proces starzenia się skóry, dodaje jej energii i elastyczności, skutecznie ogranicza powstawanie zmarszczek, zapobiega jej wysychaniu, nawet w upalne, mroźne i wietrzne dni.
  • Chroń swoją skórę przed mimicznymi zmarszczkami ! Skóra w okolicy oczu jest bardzo cienka i pozbawiona gruczołów łojowych. Warto stosować dobrze dobrane, z wysokimi filtrami okulary przeciwsłoneczne, które zapobiegają napinaniu się mięśni wokół oczu, a w efekcie przedwczesnemu tworzeniu się zmarszczek. „Balsam pod oczy” Dr.Nona zapewni Ci najskuteczniejszą ochronę.
  • Należy stosować kremy z naturalnymi witaminami , które są konieczne dla przywrócenia młodości naszej cerze. Ważną rolę odgrywają witaminy A, C i E, nazywane „królowymi młodości”. Pozwalają one całkowicie zlikwidować drobne zmarszczki i opóźnić procesy starzenia się. W ofercie Firmy Dr.Nona jest kilka wspaniałych środków kosmetycznych zawierających naturalne witaminy, niezbędne dla odbudowy naszej skóry.
  • Sen, zaraz po wodzie to najlepszy, najtańszy i najbardziej naturalny „kosmetyk” przeciwzmarszczkowy. Udowodniono, że skóra osób mających problemy ze snem dużo szybciej starzeje się i wolniej regeneruje. Aby poprawić jakość snu należy oprócz kąpieli z solami Morza Martwego, na twarz zastosować Krem Nocny, który w czasie snu lepiej się wchłonie i zapewni Twojej skórze pełne odżywienie i odtworzy w niej równowagę kwasowo – zasadową.
  • Ku przestrodze – nie warto palić papierosów, gdyż pod wpływem nikotyny powstaje niedotlenienie skóry i wiotczenie włókien kolagenowych. Cera przypomina szaro-żółty pergamin i pojawiają się tzw. „plamy starcze”.
  • Stosuj jak najmniej fluidów i pudrów, w znacznym stopniu przyśpieszają one proces starzenia się skóry. Zatykają pory ograniczając jej możliwość oddychania, skóra jest martwa więc czy będzie ładna? Pomadki do ust w swoim składzie zawierają ołów a my nanosimy je na delikatną śluzówkę ust. Stosuj tylko pomadki naturalne. A szampony z fosforanami, a pasty z najsilniejszą neurotoksyną –fluorem?

Podpowiadam jak naturalnie zdrowym , więc i pięknym być.
„Tak długo jesteśmy piękni , jak długo jesteśmy zdrowi i tak długo jesteśmy zdrowi, jak długo mamy właściwy poziom energii wewnątrz- komórkowej”.

Niezależnie od typu Twojej skóry, czy masz tłustą, mieszaną czy suchą, powinnaś o nią dbać. Im wcześniej zaczniesz, tym na dłużej zachowasz jej świeżość, jędrność i młodość.

Skorzystaj z kilku podpowiedzi, jakie działania są konieczne dla zachowania pięknego wyglądu Twojej twarzy.

Podziel się tym wpisem:
Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

Ten post ma jeden komentarz

  1. 30 lat skończone, walkę ze starzeniem skóry uważam za rozpoczętą 😀

Dodaj komentarz