Co najlepszego możesz podarować na Dzień Babci i Dziadka?

 • Post category:Blog

dzień babci i dziadka

Dzień Babci i Dziadka to najlepszy pretekst do tego, by stać się bardziej obecnym w Ich życiu.

Przed nami dwa bardzo ważne dni: 21 i 22 stycznia – Dzień Babci i Dziadka. To święto osób, które kochają miłością nieskończoną i bezwarunkową. Osób, które dbają o swoich bliskich bardziej niż o siebie samych. Dla Ciebie to przede wszystkim okazja do tego, by podziękować za tą troskę i ciepło, którego dzięki Nim doświadczyłaś. Spraw, by te dwa magiczne dni pozostały w pamięci Twojej ukochanej Babci i ukochanego Dziadka na długo.

 

Dlaczego relacje rodzinne są dla nas ważne?

 

Rodzina to najbliższa dla każdego z nas komórka społeczna. Mimo, iż nie zawsze we wszystkim zgadzasz się ze swoimi najbliższymi, to musisz przyznać, że stanowią fundament Twojego życia i ogromne wsparcie w wielu trudnych sytuacjach. Silne więzi rodzinne wypracowane w dzieciństwie dają Ci pewność siebie i poczucie bezpieczeństwa w życiu dorosłym. A czy przypominasz sobie, kto troszczył się i rozpieszczał Cię w dzieciństwie najbardziej? Tak! – Babcia i Dziadek 🙂

Nauki, jakie przekazali każdemu z nas nasi dziadkowie są niezastąpione. Ich mądrość wynikająca z doświadczenia i wieku to prawdziwy skarb. Babcia i Dziadek to prawdziwi mędrcy, którzy zawsze dokładnie wiedzą, kiedy są nam najbardziej potrzebni. Wiedzą, kiedy przychodzi czas na naukę jazdy na rowerze, kiedy potrzeba udzielić kulinarnej porady, kiedy brakuje wsparcia, a kiedy odrobiny krytyki. Zawsze trafiają w punkt!

Ciepło, które pochodzi prosto z serca Babci i Dziadka ogrzeje każdego. I tak najpierw w dzieciństwie, to Oni opiekują się nami i ochraniają nas na każdym kroku. Gdy zaś osiągamy dorosłość, a oni wchodzą w wiek dojrzały, rolę częściowo się odwracają. Następuje czas, gdy możemy odwdzięczyć się za trud, jaki włożyli w opiekę nad nami. I teraz to my powinniśmy zadbać o Nich i zaopiekować się Nimi najlepiej jak to możliwe.

 

Dzień Babci i Dziadka to czas połączenia pokoleń

 

Babcie i Dziadkowie mają swoją specyficzną wielką moc. Starsze pokolenia tworzą oosby o silnych charakterach, ukształtowane w trudnych czasach. To jednocześnie wspaniałe osobowości. To ludzie, którzy potrafią prawdziwie cieszyć się i śmiać, bo wiedzą jak to zrobić bez użycia nowoczesnej technologii. Doceniają każdą chwilę tu i teraz. Wiedzą kiedy trzeba odstawić kieliszek, by nie przeholować. Znają się na ludziach i potrafią wiele przewidzieć. Tacy są nasi dziadkowie 🙂

Zobacz, co dzieje się, gdy kilka pokoleń łączy się ze sobą. Powstaje siła, której nie sposób złamać. Ta siła sprawia, że stajemy się odporniejsi na wszystkie przeciwności losu. Czujesz ją na pewno siedząc przy wspólnym stole z Mamą oraz Babcią, gdy gawędzicie na różne tematy. Każda z Was ma inne spojrzenie na tę samą sytuację. Ale zwykle rację ma najstarsza – Babcia. Czy to nie jest magiczne?

 

Pomysł na prezent dla ukochanej Babci i ukochanego Dziadka z okazji Ich święta

Jeśli Dzień Babci i Dziadka chcesz uczcić miłym podarunkiem, to mam dla Ciebie kilka propozycji, specjalnie na tę okazję. Na pewno będzie Im niezmiernie miło przyjąć od Ciebie mały drobiazg o wielkiej wartości. Tobie z kolei będzie przyjemnie wręczyć coś prosto z serca.

 

Krem Dynamiczny

z zawartością naturalnych składników zadba o wymagającą cerę dojrzałą, a zawarty w nim Halo Kompleks zabezpieczy układ immunologiczny. Dzięki zastosowaniu biotechnologii idealnie ujędrni i nawilży cienką skórę twarzy.

 

krem dynamiczny dr nona z minerałami morza martwego

Balsam Solaris

to produkt, który zregeneruje podrażnioną po goleniu skórę twarzy oraz odżywi skórę całego ciała. Pomoże również rozprawić się z wolnymi rodnikami.

balsam do ciała solaris minerąłami morza martwego, dr nona, regeneracja

 

Suplement diety Goldseen

to naturalna profilaktyka i pomoc w walce z wieloma schorzeniami. Zabezpieczy serca ukochanych Ci osób i doda im energii.

 

goldseen dr nona

 

Saszetki Soupseen

to sposób na dobre samopoczucie i długowieczność. To zbiór wszystkich niezbędnych witamin i minerałów, które zadbają o zdrowie najbliższych.

 

soupseen dr nona

 

 

Wszystkie te produkty przedłużą młodość Twoich dziadków, dodadzą im sił witalnych i zadbają o Ich zdrowie, które jest przecież najważniejsze.

 

Najpiękniejszy prezent na Dzień Babci i Dziadka

 

Najważniejsze, co możesz dać w ten szczególny dzień Babci i Dziadkowi to radość ze wspólnie spędzonego czasu. Spraw, by poczuli się wyjątkowi. Bądź tylko dla Nich, bez względu na resztę świata. Niech poczują się naprawdę ważni. I niech to będzie prawdziwa celebracja życia w gronie ukochanych osób. Bez względu na to, jak spędzicie ten dzień, ważne, że będziecie razem. To najcenniejsze, co możesz podarować swoim dziadkom.

 

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzę cudownego świętowania. A Tobie, byś naładowała baterie Ich ciepłem i zaczerpnęła ze źródła Ich mądrości.

 


Nazywam się Irena Żak i od ponad 10 lat współpracuję z firmą Dr. Nona. Mogę wprowadzić Cię w niezwykły świat preparatów z minerałami Morza Martwego oraz nauczyć Cię, jak w prosty i przyjemny sposób zarabiać dodatkowe pieniądze. Zapraszam na bezpłatne konsultacje, w czasie których indywidualnie dopasuję preparaty do Twoich potrzeb. Możesz polegać na moim doświadczeniu i wiedzy.

 

Ten post ma 8 komentarzy

 1. Paula | Get Fit Now

  Zgadzam się z tym, że najważniejsze to po prostu być z Nimi w tym szczególnym dniu. Czasu spędzonego razem nie można kupić za żadne pieniądze 🙂

 2. Kamil Gucwa | ONE STEP FORWARD

  Właśnie jestem w drodze do babci – czas z nią spędzony będzie najważniejszy dla mnie 🙂

 3. Moja babcia zawsze mówi mi, że ja jestem najlepszym prezentem. Zawsze żałuje, że mieszka daleko i że nie mogę spędzić z nią tego dnia.

 4. Zofia Wojcik

  Ja niestety już od kilku lat nie mam możliwości odwiedzenia moich dziadków. Ale mój dziadek, gdy żył, był obecny każdego dnia, dla mnie nie był odległym krewnym do którego jedzie się na święta, tylko pełnoprawnym, stuprocentowym członkiem rodziny i było to dla mnie megacenne doświadczenie.

 5. Anna Bednarczyk

  Z prezentami w postaci kosmetyków bym uważała trzeba dokładnie znać upodobania i skórę, niektórzy np mają uczulenia. Jednak pomysł wydaje się być ciekawy.

 6. balkanyrudej

  Według mnie zawsze najlepszym prezentem jest obecność i bliskość.

 7. Dominika Rygiel

  W pełni się zgadzam, najważniejszy jest czas poświęcony Bliskim. Szkoda, że dla wielu nie jest to ewidentne i trzeba o tym przypominać 🙁

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.