Pielęgnacja twarzy.

Nasza cera jest swego rodzaju wizytówką nas samych. Pragniemy posiadać nieskazitelną skórę ,gdyż ma to ogromny wpływ na samoocenę i ogólne samopoczucie. Jednak mało jest kobiet, które posiadają idealną twarz. Wiele marek kosmetycznych proponuje coraz nowsze , ulepszone rozwiązania na pozbycie się wszystkich problemów z cerą. Ale niestety, rezultaty często widać w małym stopniu , bądź są krótkotrwałe, a kłopoty z cerą wciąż powracają.
Pielęgnacja twarzy nie jest prosta , ponieważ wiele toników , maseczek czy kremów posiada substancje uczulające , pestycydy , konserwanty tzn. takie składniki , które dla naszej cery nie są obojętne. Więc warto zwrócić uwagę na komponenty , z jakich składają się nasze kosmetyki. Najwięcej elementów odżywczych posiadają składniki naturalne. Ja trzymam się zasady , że to co nakładamy na cerę , powinno nadawać się także do jedzenia i wtedy mamy pewność, że dany kosmetyk nie może nam zaszkodzić. Na światowym rynku kosmetycznym znam tylko jedną firmę Dr.Nona , której kosmetyki można jeść ( www.bionatura.info.pl)
Zamiast środków chemicznych do demakijażu , mogących podrażnić cerę i zaburzyć jej pH , możemy stosować Mleczko do twarzy , które nie podrażni skóry a zapewni jej wyjątkowo efektywną pielęgnację dostosowaną do potrzeb skóry w każdym wieku. Ponad to ma działanie hipoalergiczne, więc nadaje się do każdego rodzaju cery. Po zastosowaniu Mleczka do twarzy https://bionatura.info.pl/?page_id=269, nasza skóra jest dogłębnie oczyszczona a to już połowa sukcesu w walce z niedoskonałościami skóry.
Pielęgnacja twarzy to oczyszczanie , tonizacja , peeling, lifting, nawilżanie i odżywianie.
Niezależnie od typu Twojej skóry – czy masz suchą, tłustą, mieszaną, wrażliwą czy zwiotczałą – powinnaś o nią dbać. Im wcześniej zaczniesz, tym na dłużej zachowasz jej świeżość, jędrność i młodość.

Swoimi refleksjami związanymi ze stosowaniem kosmetyków naturalnych , podzieli się z nami Ania (lat 35)
„O kosmetykach Doktor Nony słyszałam dużo wcześniej zanim zaczęłam je stosować. Do wypróbowania produktów zachęciły mnie koleżanki, które pracują jako fotografki, więc znają się na estetyce. Jako profesjonalistki zwróciły uwagę na moją problematyczną skórę twarzy. Miałam trądzik różowaty, rozszerzone naczynka, defekty skóry po trądziku pospolitym i zwiotczałą, przygaszoną cerę. Zdecydowałam się na wypróbowanie kilku produktów. Zastosowałam tonik z soli Morza Martwego i Szampon Morski https://bionatura.info.pl/?page_id=263 do mycia twarzy, ale szczególnie zachwyciłam się Dynamicznym Kremem nawilżającym. Zaledwie od kilku tygodni stosuję ten krem i już zauważyłam znaczną poprawę kondycji mojej cery. Stała się gładsza , mocno nawilżona , przyjemna w dotyku i promienna. Rumienie trądziku różowatego wciąż łagodnieją, a ślady po trądziku jakby zatapiają się w skórze. A co najważniejsze , poprawę stanu mojej skóry zauważyli moi znajomi. Recepta jest prosta – Krem Dynamiczny Dr.Nona” https://bionatura.info.pl/?page_id=237

Stosując naturalne kosmetyki mamy pewność , że do naszego organizmu nie zostaną wchłonięte niechciane , szkodliwe substancje , które mogą mieć niekorzystny wpływ nie tylko na naszą cerę, ale także na cały organizm.

Ten post ma jeden komentarz

  1. Daria Kastrau

    Dla mnie pielęgnacja to must have każdego dnia.

Dodaj komentarz