Kobiety już dawno zauważyły, że nałożona szminka wpływa na apetyt. Naukowcy z kliniki Lenom wykorzystali ten fakt naukowy i opracowali unikalną szminkę, która zmniejsza nasz apetyt.

Węch to najstarszy ze wszystkich sposobów orientacji człowieka w przestrzeni. Mianowicie zapachy pobudzają apetyt. Wrażliwość układu węchowego człowieka jest znacznie większa niż wrażliwość kubków smakowych języka (najbardziej delikatna). Impuls wysyłany przez nos do mózgu dociera szybciej niż impuls bolesny i często kieruje naszymi działaniami.

Właśnie tam, do układu limbicznego mózgu wysyłane są impulsy, skąd łączą różne części mózgu: przysadkę mózgową, która jest odpowiedzialna za wytwarzanie hormonów i reguluje temperaturę ciała, zachowanie seksualne człowieka, apetyt i tę część kory mózgowej, która odpowiada za intelekt, emocje, pamięć.

W zmyśle węchu uczestniczy około 20 milionów receptorów nabłonka węchowego, które przedstawiają sobą obnażone zakończenia nerwowe. Dlatego naukowcy z kliniki Lenom podążyli tą ścieżką w zmniejszeniu apetytu!
Oleje zmniejszające uczucie głodu wchodzą w skład wyjątkowej bezbarwnej szminki Aroma!

 

SANDAŁ – ma specyficzny zapach, ale wiele osób zauważa, że w atmosferze owianej jego zapachem w ogóle nie chce się jeść. Można go wąchać, gdy pojawia się pragnienie zjedzenia czegoś dodatkowego.

WANILIA – zmniejsza apetyt na słodycze!

FENKUŁ – to jeden ze stymulantów metabolizmu, najlepszy przyjaciel tych, którzy wiecznie się odchudzają. Fenkuł szczególnie sprytnie walczy z tłuszczami. I jeśli koniecznie zapragniesz słodyczy, natychmiast nałóż szminkę Nova-Ya!

OLEJKI ETERYCZNE Z KOPRU – aktywizują wydzielanie żółci, łagodzą ból, pomagają przy wzdęciach. Takie właściwości kopru normalizują nasz apetyt.

Pojemność: 4 g

[vifblike btntype="iframe"]

Wszystkie preparaty Dr. Nona zawierają Halo Complex™

– unikalną kompozycję minerałów Morza Martwego, Archebakterii, ziół i olejków aromaterapeutycznych.

Odwiedź sklep lub umów się na bezpłatną konsultację. Sprawdź inne produkty.