Archebakteria

Czy wiesz, ze Morze Martwe nie jest martwe?

Archebakteria jest najstarszą komórka na Ziemi. Uczeni z laboratorium Kliniki „Lenom”, na czele z doktor Noną opracowali unikalną metodę otrzymywania wyciągu białkowego z Archebakterii oraz dodawania go do naszych produktów.

Najnowsze badania potwierdzają,że mechanizm działania Archebakterii na organizm jest podobny do działania komórek macierzystych. Wraz z upływem lat w organizmie ilość komórek macierzystych maleje, a zdolność organizmu do autoregeneracji obniża się. Archebakteria, nie tylko sprzyja zachowaniu i zwiększeniu ilości komórek macierzystych w organiźmie człowieka ale jest zdolna do zastąpienia ich, jeśli jest to konieczne.

Wieloletnie badania Kliniki „Lenom” nad połączeniem minerałów Morza Martwego z wyciągiem białkowym Archebakterii, pozwoliły na stworzenie Bioorganomineralnego Kompleksu (BOMK), który wpływa na nasze komórki w sposób rewitalizujący. Ponieważ Archebakteria należy do grupy Haloarchea, BOMK nazwano – Halo Kompleksem.

Wielki rosyjski immunolog, laureat nagrody Nobla- Ilja Miecznikow pisał, że ten, komu uda się „oswoić” Archebakterię, uratuje świat.

Dodaj komentarz