Wszystko, co najlepsze dla Twojej wrażliwej cery

  • Post category:Maseczki

maseczka dr nona biała perła, dziewczyna z maseczką na twarzy i ogórkami na oczach

Maseczka „biała perła” to niezwykle delikatna maseczka, która najbardziej sprawdza się przy cerach: wrażliwej, suchej, trądzikowej i naczyniowej. Każdy rodzaj wymienionych typów cery wymaga specjalnej pielęgnacji w celu uniknięcia zmian i zaburzeń w ich prawidłowym funkcjonowaniu.
Cera sucha jest spierzchnięta, szorstka, widoczne jest złuszczanie naskórka, jest cienka, nie błyszczy się, mogą nawet prześwitywać naczynia krwionośne. Jest bardzo wrażliwa, mało sprężysta i elastyczna, wręcz twarda w dotyku. Natomiast skóra naczyniowa jest szczególnym przypadkiem skóry wrażliwej. Maseczka „Biała Perła” pomaga takiej skórze, łagodząc miejsca, w których występuje nadwrażliwość i naczynka, jak również pomaga w likwidacji i zapobieganiu powstawania zmian trądzikowych.

b

Zaopiekuj się swoją wrażliwą cerą dając jej tego, co potrzebuje

b

Skład:

1 łyżeczka Mleczka do twarzy
1 Kompres z wody Morza Martwego

Sposób zastosowania:

Skórę należy odpowiednio przygotować przed aplikacją maseczki – oczyścić i nawilżyć przygotowanym tonikiem mineralnym z Soli Morza Martwego. Następnie nanieść grubą warstwę Mleczka do twarzy i położyć Kompres z wody Morza Martwego, wcześniej robiąc w nim otwory na oczy i nos.

b

Są to nieodzowne procedury, które powinno się wykonywać każdego dnia, jeśli chcemy mówić o zdrowo, młodo i świeżo wyglądającej skórze twarzy.

v


Nazywam się Irena Żak i od ponad 10 lat współpracuję z firmą Dr. Nona. Mogę wprowadzić Cię w niezwykły świat preparatów z minerałami Morza Martwego oraz nauczyć Cię, jak w prosty i przyjemny sposób zarabiać dodatkowe pieniądze. Zapraszam na bezpłatne konsultacje, w czasie których indywidualnie dopasuję preparaty do Twoich potrzeb. Możesz polegać na moim doświadczeniu i wiedzy.