MLM, czyli biznes w czasach pandemii

Jesteśmy świadkami globalnej zmiany. Wielu ludzi na świecie doświadcza obecnie skrajnych uczuć, a świat w którym żyliśmy nagle wywrócił się do góry nogami. Co zastaniemy, gdy zagrożenie minie? Tego nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Lecz zamiast snuć czarne scenariusze, zobacz jakie korzyści może dla Ciebie przynieść ta sytuacja. Jeśli od dawna myślałeś/-aś o zmianie pracy, lub szukasz sposobu,aby w ten trudny czas zarobić dodatkowe pieniądze- to jest odpowiedni moment, aby zapoznać się z tym, co ma do zaoferowania Network marketing i MLM.

Czym właściwie jest MLM?

MLM to skrót od Multi Level Marketing, nazywany jest również marketingiem sieciowym. To strategia biznesowa polegająca na dystrybucji towaru tak, aby skrócić jego drogę do odbiory. Zamiast wydawać niebotyczne sumy pieniędzy na reklamę czy promocję sprzedaży, pieniądze trafiają bezpośrednio do ludzi budujących sieć sprzedaży. W obecnej chwili to właśnie Internet i media społecznościowe stały się oknem na świat dla wielu ludzi, tworząc tym samym nowy rozdział dla marketingu sieciowego.

 

Wygoda pracy w systemie MLM

Praca w systemie MLM szczególnie obecnie, wychodzi naprzeciw potrzebom wielu ludzi. To jest ten moment, gdy warto zapoznać się z tym, jakie możliwości daje ten rodzaj biznesu:

  • może być traktowany jako praca dorywcza, albo główne źródło dochodu-Ty decydujesz, ile czasu chcesz poświęcić pracy
  • możesz pracować z domu, wystarczy dostęp do Internetu
  • minimalny wkład finansowy
  • daje możliwość rozwoju, doskonalenia się w interesującej nas branży
  • brak górnej granicy zarobków
  • możliwość kupowania produktów w hurtowych cenach
  • możliwość zawierania nowych znajomości
  • możliwość zbudowania własnej struktury dystrybutorów
  • brak ograniczeń wiekowych

Marketing sieciowy to świetne rozwiązanie szczególnie dla kobiet, które stanowią siłę napędową w tym sektorze biznesu. Wiele kobiet często rezygnowało z pracy i kariery zawodowej, na rzecz domu i rodziny. MLM jest idealnym wręcz rozwiązaniem, gdy praca na etacie nie wchodzi w grę, a nie chcemy się ograniczać jedynie do opieki nad dziećmi. Jednocześnie nie musimy się obawiać, że jest to praca której nie podołamy- w razie choroby dziecka, lub innych nieprzewidzianych sytuacji ograniczamy swoje działania do minimum, koncentrując się tylko na tych najważniejszych. Nie musimy się obawiać pretensji szefa lub przełożonych- w końcu to my decydujemy, ile czasu i energii wkładamy w tą pracę.

W czasach, gdy światowy kryzys gospodarczy wisi na włosku mamy  dwie możliwości- ulec panice i snuć katastroficzne wizje, lub dostrzec w tej sytuacji nowe, wspaniałe możliwości, które pukają do naszych drzwi. Być może na naszych oczach tworzą się podwaliny nowego świata, w którym praca, nauka i zakupy przez Internet będą normą. Zacznij już dzisiaj korzystać z nowych i dostępnych dla każdego możliwości.

Serdeczności!


Nazywam się Irena Żak i od ponad 10 lat współpracuję z firmą Dr. Nona. Mogę wprowadzić Cię w niezwykły świat preparatów z minerałami Morza Martwego oraz nauczyć Cię, jak w prosty i przyjemny sposób zarabiać dodatkowe pieniądze. Zapraszam na bezpłatne konsultacje, w czasie których indywidualnie dopasuję preparaty do Twoich potrzeb. Możesz polegać na moim doświadczeniu i wiedzy