Jak uczynić swoją skórę młodą i piękną?

  • Post category:Maseczki

Zastanawiasz się, dlaczego japońskie gejsze mają tak piękną cerę? Chcesz poznać ich tajemnicę? Kobiety na Dalekim Wschodzie niezwykłą wagę przywiązują do codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. Nie tylko twarz, ale ich dłonie i stopy zachwycają swoją młodością i pięknem.
Tajemnica japońskich piękności polega na wykorzystaniu do pielęgnacji skóry ekstraktu soi, który zawiera odmładzające fitoesrogeny. Kapsułki Feminseen „Dr.Nona” zapewniają nam ten cenny dodatek.

g

Podaruj sobie piękno z preparatami Dr. Nona

b

Skład:

2 kapsułki Feminseen
1 łyżeczka Kremu na noc
1 Kompres z wody Morza Martwego

b

Sposób zastosowania:

Zawartość kapsułek wymieszać z kremem. Skórę należy odpowiednio przygotować przed aplikacją maseczki – oczyścić i nawilżyć przygotowanym tonikiem mineralnym z Soli Morza Martwego. Nanieść maseczkę, nałożyć Kompres z wody Morza Martwego i na 15 minut okryć twarz folią kosmetyczną. Po upływie tego czasu, resztki maseczki usunąć wilgotnym Kompresem.

n

Maseczkę „Geishi” stosujemy wieczorem zapewniając sobie odmładzającą rozkosz Dalekiego Wschodu!

b


Nazywam się Irena Żak i od ponad 10 lat współpracuję z firmą Dr. Nona. Mogę wprowadzić Cię w niezwykły świat preparatów z minerałami Morza Martwego oraz nauczyć Cię, jak w prosty i przyjemny sposób zarabiać dodatkowe pieniądze. Zapraszam na bezpłatne konsultacje, w czasie których indywidualnie dopasuję preparaty do Twoich potrzeb. Możesz polegać na moim doświadczeniu i wiedzy.

Ten post ma jeden komentarz

  1. Irena Żak | bionatura.info.pl

    Krystynko, nie dość że ciekawa, to też bardzo nęcąca :))

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.