Jak uczynić swoją skórę młodą i piękną?

Zastanawiasz się, dlaczego japońskie gejsze mają tak piękną cerę? Chcesz poznać ich tajemnicę? Kobiety na Dalekim Wschodzie niezwykłą wagę przywiązują do codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. Nie tylko twarz, ale ich dłonie i stopy zachwycają swoją młodością i pięknem.
Tajemnica japońskich piękności polega na wykorzystaniu do pielęgnacji skóry ekstraktu soi, który zawiera odmładzające fitoesrogeny. Kapsułki Feminseen „Dr.Nona” zapewniają nam ten cenny dodatek.

g

Podaruj sobie piękno z preparatami Dr. Nona

b

Skład:

2 kapsułki Feminseen
1 łyżeczka Kremu na noc
1 Kompres z wody Morza Martwego

b

Sposób zastosowania:

Zawartość kapsułek wymieszać z kremem. Skórę należy odpowiednio przygotować przed aplikacją maseczki – oczyścić i nawilżyć przygotowanym tonikiem mineralnym z Soli Morza Martwego. Nanieść maseczkę, nałożyć Kompres z wody Morza Martwego i na 15 minut okryć twarz folią kosmetyczną. Po upływie tego czasu, resztki maseczki usunąć wilgotnym Kompresem.

n

Maseczkę „Geishi” stosujemy wieczorem zapewniając sobie odmładzającą rozkosz Dalekiego Wschodu!

b


Nazywam się Irena Żak i od ponad 10 lat współpracuję z firmą Dr. Nona. Mogę wprowadzić Cię w niezwykły świat preparatów z minerałami Morza Martwego oraz nauczyć Cię, jak w prosty i przyjemny sposób zarabiać dodatkowe pieniądze. Zapraszam na bezpłatne konsultacje, w czasie których indywidualnie dopasuję preparaty do Twoich potrzeb. Możesz polegać na moim doświadczeniu i wiedzy.

Podziel się tym wpisem:
Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

Ten post ma jeden komentarz

  1. Irena Żak | bionatura.info.pl

    Krystynko, nie dość że ciekawa, to też bardzo nęcąca :))

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.