Regeneracyjna maseczka dla różowych policzków

  • Post category:Maseczki

Ta regenerująca maseczka zalecana jest dla osób, które mają widoczne, rozszerzone naczynka krwionośne oraz skłonności do wyprysków, zaskórniaków i do przetłuszczania się skóry. Doraźnie może być także stosowana przy wysypkach skórnych, których przyczyną są zaburzenia procesów trawiennych lub stresu. Wągry na twarzy to nie tylko problem nastolatków, niestety wągry pojawiają się również u osób w starszym wieku.

Zaskórniaki (wągry) najczęściej występują u osób z tłustą skórą a powstają w wyniku zatkania ujścia mieszka włosowego. Tworzą się, gdy skóra produkuje zbyt dużo łoju. Mogą być niewielkie, ale w ich obrębie tworzy się stan zapalny i w efekcie dochodzi do pojawienia się dużej, wypukłej krosty. Najczęściej są to zmiany bardzo kłopotliwe, pojawiają się na twarzy, a zwłaszcza na nosie. Jeśli chcesz mieć piękną cerę, to podstawą jest odpowiednia, codzienna pielęgnacja.

b

Zatroszcz się o swoją skórę i podaruj jej maseczkę, która okiełzna wągry i wypryski

b

Skład:

1 łyżeczka Kremu do rąk
1 łyżeczka Pasty Shenseen
½ łyżeczki Płynu do płukania jamy ustnej
½ łyżeczki Imunseenu

b

Sposób zastosowania:

Składniki wymieszać i nanieść na wcześniej dogłębnie oczyszczoną twarz i nawilżoną tonikiem mineralnym z Soli Morza Martwego. Zmywać maseczkę dopiero po czasie, gdy zniknie efekt chłodzenia, co zwykle trwa 15 minut lub nieco dłużej.

b

Aby się pozbyć wyżej opisanych problemów skórnych, stosuj tą maseczkę regularnie a otrzymasz upragnione rezultaty.

b


Nazywam się Irena Żak i od ponad 10 lat współpracuję z firmą Dr. Nona. Mogę wprowadzić Cię w niezwykły świat preparatów z minerałami Morza Martwego oraz nauczyć Cię, jak w prosty i przyjemny sposób zarabiać dodatkowe pieniądze. Zapraszam na bezpłatne konsultacje, w czasie których indywidualnie dopasuję preparaty do Twoich potrzeb. Możesz polegać na moim doświadczeniu i wiedzy.

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Anna Bednarczyk

    Czy płyn do płukania jamy ustnej nie podrażni skóry? W jakim celu dodaje się krem do rąk? Jestem zaintrygowana składem maseczki. Chyba bałabym się jej użyć na twarz.

    1. Irena Żak | bionatura.info.pl

      Nie Aniu. To nie są zwykłe kosmetyki, to są kosmeceutyki. A to znaczy, że każdy kosmetyk ma bardzo silne działanie terapeutyczne. I tak Płyn , leczy wszystkie śluzówki – nie tylko w jamie ustnej- ale i skóra jest śluzówką, więc właśnie Płyn pomoże jej być zdrową i piękną. Podobnie jest z Kremem do rąk, ale nie tylko do rąk. Jego właściwośi przeciwzapalne i bakteriobójcze , to eliksir dla Twojej cery. Jeśli chcesz coś więcej wiedzieć o tych zadziwiających kosmetykach, to umówmy się na pogaduchy, co?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.