Regeneracyjna maseczka dla różowych policzków

Ta regenerująca maseczka zalecana jest dla osób, które mają widoczne, rozszerzone naczynka krwionośne oraz skłonności do wyprysków, zaskórniaków i do przetłuszczania się skóry. Doraźnie może być także stosowana przy wysypkach skórnych, których przyczyną są zaburzenia procesów trawiennych lub stresu. Wągry na twarzy to nie tylko problem nastolatków, niestety wągry pojawiają się również u osób w starszym wieku.

Zaskórniaki (wągry) najczęściej występują u osób z tłustą skórą a powstają w wyniku zatkania ujścia mieszka włosowego. Tworzą się, gdy skóra produkuje zbyt dużo łoju. Mogą być niewielkie, ale w ich obrębie tworzy się stan zapalny i w efekcie dochodzi do pojawienia się dużej, wypukłej krosty. Najczęściej są to zmiany bardzo kłopotliwe, pojawiają się na twarzy, a zwłaszcza na nosie. Jeśli chcesz mieć piękną cerę, to podstawą jest odpowiednia, codzienna pielęgnacja.

b

Zatroszcz się o swoją skórę i podaruj jej maseczkę, która okiełzna wągry i wypryski

b

Skład:

1 łyżeczka Kremu do rąk
1 łyżeczka Pasty Shenseen
½ łyżeczki Płynu do płukania jamy ustnej
½ łyżeczki Imunseenu

b

Sposób zastosowania:

Składniki wymieszać i nanieść na wcześniej dogłębnie oczyszczoną twarz i nawilżoną tonikiem mineralnym z Soli Morza Martwego. Zmywać maseczkę dopiero po czasie, gdy zniknie efekt chłodzenia, co zwykle trwa 15 minut lub nieco dłużej.

b

Aby się pozbyć wyżej opisanych problemów skórnych, stosuj tą maseczkę regularnie a otrzymasz upragnione rezultaty.

b


Nazywam się Irena Żak i od ponad 10 lat współpracuję z firmą Dr. Nona. Mogę wprowadzić Cię w niezwykły świat preparatów z minerałami Morza Martwego oraz nauczyć Cię, jak w prosty i przyjemny sposób zarabiać dodatkowe pieniądze. Zapraszam na bezpłatne konsultacje, w czasie których indywidualnie dopasuję preparaty do Twoich potrzeb. Możesz polegać na moim doświadczeniu i wiedzy.