Na czym polega wyjątkowość produktów Dr. Nona?

 • Post category:Dr. Nona

wyjątkowość preparatów dr nona

Dowiedz się, dlaczego preparaty Dr. Nona są wyjątkowe i unikatowe.

Firma Dr. Nona działa na świecie już od ponad 20 lat. Cały czas się rozwija: poszerza ofertę, ulepsza plan marketingowy, a ilość Niezależnych Dystrybutorów stale wzrasta. Na czym polega fenomen firmy? To proste. Jej zalożycielom zależy na tym, by zapewnić ludziom dwa, jakże ważne, elementy szczęśliwego życia – zdrowie i dobrobyt. Dr. Nona Kuchina, która jako nastolatka sama doświadczyła poważnych problemów zdrowotnych, pragnie przekazać ludziom swoją wiedzę i doświadczenie lekarza-naukowca. Stworzyła absolutnie wyjątkowe kosmetyki oraz suplementy diety, które pomagają wielu ludziom w powrocie do zdrowia.

 

Produkty Dr. Nona i ich wyjątkowość

 

1. Produkty przeszły aprobatę kliniczną w klinikach i innych placówkach medycznych Izraela, Niemiec, USA, Rosji, Ukrainy i innych krajów. Regularnie organizowane są konferencje naukowo-praktyczne o rezultatach wykorzystania produktów marki Dr. Nona w szerokiej praktyce lekarskiej. Preparaty są stosowane w wielu jednostkach szpitalnych na całym świecie.

 

2. Doktor Nona Kuchina, twórczyni preparatów, jest członkiem Rosyjskiej Akademii Nauk Przyrodniczych, Nowojorskiej Akademii Nauk Technicznych i Społecznych, kierownikiem medyczno-naukowym laboratorium kliniki „Lenom” w Izraelu, autorem ponad 20 prac naukowych.

 

Jako 17-letnia dziewczyna zachorowała na nowotwór. Otrzymała skierowanie na radioterpaię, która ją wykańczała – na naświetlanie szła o własnych siłach, a wracała na wóżku inwalidzkim. Do terapii włączono również hormony. Zamiast poprawy, guz rósł, a po hormonoterapii pojawiły się skutki uboczne. Operacja, na którą lekarza namówła jej mama, również się nie udała. Kiedy wszystkim wydawało się, że Nona nie ma już szan na przeżycie, z pomocą przyszła jej lekarka medycyny alternatywnej zajmująca się akupunkturą. Lekarze medycyny chińskiej uratowali jej życie, dzieki zastosowaniu terapii w postaci nakłuć z roztworem soli w bioaktywne punkty rąk. Dzięki tej stymulacji, organizm znów zaczął walczyć z chorobą.

 

3. Cały asortyment produktów posiada niezbędne certyfikaty, w tym najwyższego standardu GMP.

 

4. Prepartay Dr. Nona nie są „panaceum”na wszelkie dolegliwości. Mają jednak wspaniałe właściwości – uzupełniają deficyt w organizmie witamin, minerałów, zmniejszają stres oksydacyjny, który jest przyczyną wielu problemów zdrowotnych.

 

5. Know – how firmy stanowi o unikatowości wszystkich produktów Dr. Nona!
W produktach Doktor Nona zamieściła swój wynalazek – Halo – Complex, który przyczynia się między innymi do znacznego poprawienia odporności komórek na poziomie genetycznym. Doktor Nona jako pierwsza osoba na świecie połączyła trzy elementy: minerały i biomasę Morza Martwego, olejki aromaterapeutyczne i ekstrakty roślinne bogate w składniki biologiczno-aktywne.

 

morze martwe

6. Morze Martwe znajduje się w szczególnym miejscu na ziemi, które jest uważane za koncentracje energii kosmicznej. Woda i iły z morza są wykorzystywane w nowoczesnych klinikach i pod względem siły działania leczniczego, nie mają sobie równych.

 

7. Jedyny w swoim rodzaju skład wód Morza Martwego jest bazą do produkcji preparatów.

Zawartość wszystkich minerałów jest wyższa niż w Oceanie Atlantyckim:

 • magnez – 35 razy wyższa,
 • potas -20,
 • wapń – 45,
 • brom – 80 razy.

Jednokomórkowe glony oraz najprostsze organizmy (Archebakteria), nie zmieniając się od wieków, zachowały swoje unikatowe struktury. Aparat genetyczny Archebakterii posiada silną energię życiową oraz przechowuje informacje, jak przeżyć w tak ciężkich warunkach, jakie są w Morzu Martwym.

 

Dzięki zastosowaniu preparatów Dr. Nona poczujesz się znacznie lepiej zarówno fizycznie jak i psychicznie.

 


Nazywam się Irena Żak i od ponad 10 lat współpracuję z firmą Dr. Nona. Mogę wprowadzić Cię w niezwykły świat preparatów z minerałami Morza Martwego oraz nauczyć Cię, jak w prosty i przyjemny sposób zarabiać dodatkowe pieniądze. Zapraszam na bezpłatne konsultacje, w czasie których indywidualnie dopasuję preparaty do Twoich potrzeb. Możesz polegać na moim doświadczeniu i wiedzy.

 

Ten post ma 3 komentarzy

 1. Jacek eM: dizajnuch

  Wygląda rzeczywiście korzystnie. Jest coś dla facetów? 🙂

 2. Magda

  Nie znałam tych kosmetyków.

 3. krystynabozenna

  O tych preparatach słyszałam, ale nigdy nie miałam okazji ich zastosować…

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.