Czym jest Halo Complex?

  • Post category:Dr. Nona

Produkty Dr Nona zyskały sławę na całym świecie. Wszystko dzięki składnikom pochodzącym prosto z najbardziej zagadkowego rezerwuaru wodnego na świecie- Morza Martwego. To właśnie Morze Martwe, jego wyjątkowe położenie i warunki, które wbrew pozorom nie sprzyjają rozwojowi życia sprawiają, że preparaty Dr Nona nie mają sobie równych, a ich regularne stosowanie wyraźnie odmładza i poprawia kondycję całego ciała.

MORZE MARTWE- KOLEBKA ŻYCIA

Dobroczynny wpływ kąpieli w solankach i błotach Morza Martwego znany był już w starożytności. Zarówno Grecy jak i Rzymianie budowali u wybrzeży morza łaźnie,a  słonych kąpieli zażywała nawet Kleopatra. Mimo to, przez wiele lat sądzono, że Morze Martwe przez swoje zasolenie, które przewyższa  dziesięciokrotnie inne znane morza na świecie, jest miejscem, gdzie życie nie może się rozwijać.  W latach 30-tych XXw. naukowcy odkryli, że nosicielami życia są jednokomórkowe glony, oraz prokarionty- najstarsze żyjące komórki. Zostały nazwane archebakteriami, a dzięki prowadzonym badaniom dowiedziono, że ich funkcjonowanie oraz replikacja przebiega na poziomie DNA.

Więcej informacji na temat Morza Martwego znajdziesz też w tym artykule :Morze Martwe

 

kwartet soli dr nona

 

Kwartet Soli to najbardziej rozpoznawalny produkt Dr Nona zawierający minerały i Halo Complex™ z Morza Martwego

 

ARCHEBAKTERIA

Archebakteria, jak okazało się w trakcie badań , działają na ludzki organizm w sposób podobny jak komórki macierzyste. Naukowcy z klinki „Lenom” w Izraelu, pod przewodnictwem Dr Nony Kuchiny wyodrębnili z arche bakterii białka, które w połączeniu z witaminami i minerałami naturalnie występującymi w Morzu Martwym utworzyły Bioorganomineralny Kompleks, który na właściwości odmładzające i regenerujące. W ten sposób powstał Halo Kompleks, który zawarty jest we wszystkich suplementach i kosmetykach Dr Nona. To właśnie ten unikalny w skali światowej kompleks stanowi najznakomitsze połączenie w 100% naturalnych składników, prosto z Serca Ziemi.

 

 

 

WPŁYW HALO-KOMPLEKSU NA LUDZKIE CIAŁO

Halo Complex™ działa na ludzki organizm niczym potężny energetyczny zastrzyk. Pomaga pozbyć się starych komórek, zastępując je nowymi i zdrowymi. Uzupełnia niedobory witaminowo- mineralne, opóźnia procesy starzenia się organizmu. Korzystnie wpływa nie tylko na ciało fizyczne, ale również na psychikę, w dzisiejszych czasach tak mocno zmęczoną nadmiarem bodźców i wszechobecnego promieniowania. Halo Kompleks działa na głębokim poziomie komórkowym, dostarcza nowej życiowej siły i energii do działania. Nie jest to jednak cudowne remedium na wszystkie dolegliwości, jednak dobroczynny wpływ Halo Kompleksu został potwierdzony licznymi badaniami naukowymi.

maseczka iłowa dr. nona na bazie minerałów z morza martwego

Maseczka iłowa zawiera oryginalne iły z Morza Martwego, Halo Complex™, oraz liczne olejki aromaterapeutyczne

 

Dr Nona jako pierwsza połączyła minerały i biomasę z  Morza Martwego z naturalnymi olejkami eterycznymi o właściwościach terapeutycznych, oraz ekstraktami z licznych ziół i adaptogenów, uzyskując w ten sposób niepowtarzalny i dostępny dla każdego naturalny kompleks leczniczy. Dzięki jej odkryciu, każdy z nas, w zaciszu swojego domu może korzystać z dobrodziejstw płynących prosto z Morza Martwego.

Dużo Zdrowia!


Nazywam się Irena Żak i od ponad 10 lat współpracuję z firmą Dr. Nona. Mogę wprowadzić Cię w niezwykły świat preparatów z minerałami Morza Martwego oraz nauczyć Cię, jak w prosty i przyjemny sposób zarabiać dodatkowe pieniądze. Zapraszam na bezpłatne konsultacje, w czasie których indywidualnie dopasuję preparaty do Twoich potrzeb. Możesz polegać na moim doświadczeniu i wiedzy