Niezwykle prosty sposób na przywrócenie energii!

 • Post category:Zdrowie

poziom energii, koenzym q10, goldseen

Czy Ty również odczuwasz spadek energii? Rozwiązanie tego problemu jest prostsze niż myślisz!

Nie prześpij zimy i ciesz się życiem jak w słoneczne letnie dni. Zdradzę Ci dzisiaj sekret, skąd mam tyle pozytywnej energii każdego dnia 🙂

W każdej komórce Twojego ciała znajdują się mitochondria w prawie 100% odpowiedzialne za ilość i jakość produkowanej przez Twój organizm energii. Warunkiem koniecznym do tego, by pracowały właściwie jest dostarczenie im odpowiedniego paliwa w postaci glukozy i węglowodanów.

Energii potrzebujesz do tego, by myśleć, poruszać się, utrzymać właściwą temperaturę ciała, radzić sobie z patogenami.

 

Coraz więcej osób w bardzo młodym wieku cierpi na problemy związane z niskim poziomem energii

 

Ów niedobór ma swoje przyczyny w wysokiej toksyczności pożywienia oraz środowiska, ubogiej w składniki mineralno-witaminowe diecie opartej głównie na przetworzonej żywności, permanentnym poczuciu stresu, w przepracowaniu.

 

Jak możesz poradzić sobie z brakiem energii?

Przede wszystkim musisz zacząć od wyeliminowania czynników, które odbierają Ci energię. Następnie należy wzmocnić organy wytwarzające energię i dostarczyć im mikroelementów.

Zauważ, że im osoba jest starsza zaczynają jej doskwierać różne problemy zdrowotne, a także ma coraz niższy poziom energii. Podniesienie poziomu tej energii powinno być jednym z kluczowych elementów leczenia!

 

goldseen dr nona
Goldseen zawiera koenzym „Ultra- some Q10”, który działa 5 razy silniej niż zwykły Q10!

 

Ja na co dzień korzystam z gotowego, szybkiego i prostego rozwiązania, które daje mi zastosowanie kapsułek Goldseen firmy Dr. Nona.

Dlaczego?

Goldseen zawiera Halo kompleks – know-how firmy, w skład którego wchodzi wyciąg białkowy Archebakterii.

Czym jest Archebakteria?

Archebakteria należy do grupy Halo – bakterii. Jest to jedyny rodzaj bakterii posiadający białko – Bakteriorodopsynę, która posiada zdolność wytwarzania energii, a następnie regeneruje błonę komórki zatrzymując wytworzoną energię w środku.

Więcej o Halo-Complex przeczytasz tutaj.

Poziom energii w zdrowej komórce wynosi między 20 a 22 mV, zaś 1 molekuła Bakteriorodopsyny posiada aż 15 mV. Dostarczając właśnie to białko do organizmu, uzupełniamy energię niezbędną do prawidłowego funkcjonowania organów, a tym samym zapewniamy sobie dobre samopoczucie i siły witalne!

Co jest głównym składnikiem suplementu diety Goldseen?

Jest to Koenzym Q-10, który bierze udział we wszystkich procesach życiowych. Jednym z jego głównych zadań jest wytwarzanie energii. Już w wieku 30 lat nasz organizm produkuje aż o 30% mniej Q10 niż potrzebujemy. Jego niedobór sprawia, że pojawiają się skoki ciśnienia, huśtawki nastrojów, a tym samym znaczne obniżenie poziomu energii.

Zachowanie życiowej energii jest bezwzględnym elementem zdrowia i wspaniałego samopoczucia! 🙂 Dzięki niej możemy cieszyć się życiem do ostatnich dni.


Nazywam się Irena Żak i od ponad 10 lat współpracuję z firmą Dr. Nona. Mogę wprowadzić Cię w niezwykły świat preparatów z minerałami Morza Martwego oraz nauczyć Cię, jak w prosty i przyjemny sposób zarabiać dodatkowe pieniądze. Zapraszam na bezpłatne konsultacje, w czasie których indywidualnie dopasuję preparaty do Twoich potrzeb. Możesz polegać na moim doświadczeniu i wiedzy.

 

Ten post ma 11 komentarzy

 1. Nihil Novi

  W te ponure, długie wieczory dodatkowa porcja energii by się przydała 😉

  1. Irena Żak | bionatura.info.pl

   Podpowiedziałam co zrobić. Wtedy wieczory będą bardzo kolorowe i krótkie, ponieważ z odpowiednią dawką energii masz setki pomysłów i jeszcze więcej chęci do ich realizacji. Ja tak mam 🙂 A Ty chcesz ?

 2. Iwona Gogulska

  Teraz taka beznadziejna pogoda, że extra energia potrzebna 😉 Już nie mogę się doczekać cieplejszych dni….

  1. Irena Żak | bionatura.info.pl

   Marzysz o cieplejszych dniach, kiedy jeszcze zimne się nie zaczęły ? 🙂 Iwonko, taka pogoda też jest potrzebna, bo wtedy zrobimy to czego nigdy nie zrobiłybyśmy w ciepłą :))

   1. Iwona Gogulska

    Ja jestem ciepłolubna. Dla mnie zima mogłaby nie istnieć, dlatego staram się na maxa ją ograniczać, np. jadąc w jakieś ciepłe strony.

 3. Irena Żak | bionatura.info.pl

  Aniu, masz rację, że najlepiej stosować zdrową dietę. Ale gdzie w XXI wieku masz taką zdrową żywność? Podpowiesz? Bo ja już nie wierzę,że taka jest. Naturalne suplementy to jest luksus, to jest „zdrowe jedzenie” – to jest to, co uzupełnia nasz posiłek. To nie muszą byc kapsuły…spójrz na to- Kakao /Chocoseen/, czy pyszne batoniki /Dakseen/ – moje dzieci je uwielbiają albo „zupa” /Soupseen/ – nawet jako pierwszy posiłek dla ludzi po ciężkich operacjach….a dla nas na codzień idealne rozwiązanie https://bionatura.info.pl/halo-soupseen/

  1. Karolina Ostrowska

   Ja mam to samo 😀

  2. Irena Żak | bionatura.info.pl

   Przed Świętami każda nadwyżka energii jest mile widziana :))

 4. krystynabozenna

  Obejrzałam video, zadbana kobieta , dobrze tłumaczy po co i dlaczego…

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.