Maseczka, która głęboko nawilża pozbawioną blasku cerę

  • Post category:Maseczki

Maseczkę, którą dzisiaj prezentuję, szczególnie poleca się dla cery bladej, szarej i zwiotczałej, wymagającej intensywnej stymulacji i głębokiego nawilżenia. Czekolada sprzyja produkcji hormonu szczęścia. Przez starożytnych Majów nazywana była „napojem bogów” nie tylko ze względów na walory smakowe i zapachowe. Majowie przede wszystkim doceniali ukrytą w niej prawdziwie odmładzającą moc. Ziarna kakaowca bogate są w flawonoidy neutralizujące wolne rodniki, zawierają mikroelementy i pobudzają krążenie.
Maseczka na bazie Chocoseenu nawilża, likwiduje płytkie zmarszczki, odbudowuje, przywraca jędrność skórze oraz poprawia samopoczucie.

b

Przywróć jędrność skórze dzięki maseczce „czekoladowe szaleństwo”

b

Skład:

½ łyżeczki Chocoseenu
1 łyżeczka Kremu Dynamicznego

b

Sposób zastosowania:

Wymieszać składniki. Cerę oczyścić i nawilżyć tonikiem mineralnym z Soli z Morza Martwego. Następnie nanieść maseczkę na 15 minut i zmyć ciepłą wodą.

 

Tak wspaniałe zabiegi pielęgnacyjne i jednocześnie odmładzające możesz codziennie wykonywać w swoim domowym spa. Spraw przyjemność Twojej skórze stosując delikatną maseczkę na bazie Chocoseenu.

Pamiętaj, że nasza skóra kocha „kosmetyki”, które można zjeść.

 


Nazywam się Irena Żak i od ponad 10 lat współpracuję z firmą Dr. Nona. Mogę wprowadzić Cię w niezwykły świat preparatów z minerałami Morza Martwego oraz nauczyć Cię, jak w prosty i przyjemny sposób zarabiać dodatkowe pieniądze. Zapraszam na bezpłatne konsultacje, w czasie których indywidualnie dopasuję preparaty do Twoich potrzeb. Możesz polegać na moim doświadczeniu i wiedzy.