Prosty i szybki sposób na dodanie energii Twojej skórze

  • Post category:Maseczki

maseczka zastrzyk energii, kobieta z chustą na tle morza

Poranek każdej kobiety wypełniony jest troską o najbliższych. W tym natłoku spraw brakuje wolnego czasu dla siebie. Maseczka „Krioterapia” to krótki zabieg, który nie tylko zregeneruje cerę,ale także doda energii na cały dzień. Maseczka daje efekt wybielający.

b

Maseczka regenerująca i dodająca energii Twojej skórze

b

Skład :

b

Sposób zastosowania:

Wymieszaj wszystkie składniki i nanieść na oczyszczoną i nawilżoną twarz tonikiem z Soli. Ważne, aby maseczkę zmywać dopiero po czasie, kiedy zniknie efekt chłodzenia, co zwykle trwa około 15 minut.

Maseczki to zastrzyk witalności dla każdego rodzaju cery, dlatego powinny być stałym elementem codziennej pielęgnacji. Błyskawicznie poprawiają stan cery, a uspokajając ją sprawiają, że staje się zregenerowana, świeża, wypoczęta i pełna blasku. Działają szybciej od samych kremów, a efekty ich działania widać praktycznie od razu po zastosowaniu. Regularne stosowanie maseczek zdecydowanie poprawia stan skóry ale również zwiększa wchłanianie drogocennych składników zawartych w kremach. Ważne jest jednak przestrzeganie kilku ważnych zasad, dzięki którym używanie maseczki daje 100% skuteczności.

v

Można je wykonywać rano, ale najlepsza porą jest wieczór tuż przed snem, ponieważ w czasie snu cera mocno regeneruje się i wypoczywa, skóra ma wtedy większe szanse na maksymalne wykorzystanie składników maseczki i kremu. Przed nałożeniem maseczki obowiązkowo skórę należy dokładnie oczyścić.

b


Nazywam się Irena Żak i od ponad 10 lat współpracuję z firmą Dr. Nona. Mogę wprowadzić Cię w niezwykły świat preparatów z minerałami Morza Martwego oraz nauczyć Cię, jak w prosty i przyjemny sposób zarabiać dodatkowe pieniądze. Zapraszam na bezpłatne konsultacje, w czasie których indywidualnie dopasuję preparaty do Twoich potrzeb. Możesz polegać na moim doświadczeniu i wiedzy.