Bomba witaminowa dla Twojej skóry – Dakseen

  • Post category:Maseczki

maseczka owocowa na twarzy, bomba witaminowa, odporność, dakseen dr nona

Witaminy są substancjami niezbędnymi dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Istnieje stereotyp mówiący o tym, że awitaminoza występuje tylko wiosną. Nie jest to jednak prawda. Problem niedoborów dotyka nas przez cały rok. Ma to ogromne znaczenie również dla Twojej skóry.

Dakseen Firmy „Dr. Nona” to bomba witamin i minerałów, które wykorzystamy do tej maseczki. Jej przygotowanie jest odrobinę trudniejsze, ale efekt, który uzyskasz jest tego wart!

b

Zamiast kilku różnych owoców zastosuj tylko 1 preparat!

b

Skład :

1 łyżeczka Mleczka do twarzy
¼ batonika Dakseen

v

Sposób zastosowania:

Mleczko i Dakseen wymieszać w kąpieli parowej, nie doprowadzając do zbytniego rozgrzania. Odstawić na kilka godzin. Aby nałożyć maseczkę na twarz należy dokładnie oczyścić i nawilżyć tonikiem z Soli. Po nałożeniu maseczki okryć twarz folią kosmetyczną na 15 minut (pozostawić w folii otwory na oczy i nos ). Następnie maseczkę zmyć ciepłą wodą i na piękną, głęboko odżywioną skórę nałożyć małą ilość swojego ulubionego naturalnego kremu „Dr.Nona”.

c

Takie zabiegi kosmetyczne wykonywane codziennie mogą zdziałać cuda, ale tylko wtedy, kiedy wykonujemy je systematycznie i kiedy używamy skutecznych, naturalnych kosmetyków.

b


Nazywam się Irena Żak i od ponad 10 lat współpracuję z firmą Dr. Nona. Mogę wprowadzić Cię w niezwykły świat preparatów z minerałami Morza Martwego oraz nauczyć Cię, jak w prosty i przyjemny sposób zarabiać dodatkowe pieniądze. Zapraszam na bezpłatne konsultacje, w czasie których indywidualnie dopasuję preparaty do Twoich potrzeb. Możesz polegać na moim doświadczeniu i wiedzy.