Zregeneruj swoją skórę preparatami Dr. Nona

  • Post category:Maseczki

piękna młoda kobieta o długich falowanych blond włosach, dr nona, maseczka regeneracyjna, reinkarnacja

Regeneracja głębokich zmarszczek nie jest łatwą sprawą. Jednak maseczka „reinkarnacja”, czyli połączenie wielu naturalnych składników, potrafi zregenerować zarówno włókna kolagenowe, które tworzą „rusztowanie” dla Twojej skóry twarzy, jak i elastynowe, które sprawiają, że skóra jest elastyczna, gładka, świeża i młoda.

b

Wspaniała regeneracja Twojej skóry

b

Skład:

1 łyżeczka Kremu Solaris z witaminą A
2 kapsułki Goldseen
1 Kompres z wody Morza Martwego

b

Sposób stosowania:

Wymieszać z kremem zawartość 2 kapsułek Goldseen. Na twarz oczyszczoną i nawilżoną tonikiem z Soli, nanieść tak przygotowaną maseczkę. Po uprzednim wycięciu otworów na oczy i nos, twarz okryć rozłożonym Kompresem z wody z Morza Martwego. Czas trwania zabiegu – 15 minut, a następnie zdjąć Kompres usuwając nim resztki maseczki z twarzy.

b

Maseczki to zastrzyk witalności dla każdego rodzaju cery, dlatego powinny być stałym elementem codziennej pielęgnacji. Błyskawicznie poprawiają stan cery a uspokajając ją sprawiają, że staje się zregenerowana, świeża, wypoczęta i pełna blasku. Działają szybciej od samych kremów a efekty ich działania widać praktycznie od razu po zastosowaniu.

v


Nazywam się Irena Żak i od ponad 10 lat współpracuję z firmą Dr. Nona. Mogę wprowadzić Cię w niezwykły świat preparatów z minerałami Morza Martwego oraz nauczyć Cię, jak w prosty i przyjemny sposób zarabiać dodatkowe pieniądze. Zapraszam na bezpłatne konsultacje, w czasie których indywidualnie dopasuję preparaty do Twoich potrzeb. Możesz polegać na moim doświadczeniu i wiedzy.