MOJA HISTORIA

Nazywam się Irena Żak. Od ponad 10 lat jestem Wiodącym Konsultantem Firmy Dr.Nona Internationale LTD i propagatorem zdrowego stylu życia na bazie produktów Dr.Nona.

Podczas mojej współpracy z tą Firmą miałam okazję przetestować wszystkie produkty znajdujące się w ofercie, zarekomendować je moim klientom i otrzymać od nich opinię na temat zaproponowanej przeze mnie profilaktyki. Mając na uwadze moje doświadczenie jak i najwyższą jakość produktów Dr.Nona, udzielając bezpłatnych konsultacji, jestem w stanie pomagać ludziom rozwiązywać ich problemy zdrowotne. Służę pomocą w dobraniu produktów w celu osiągnięcia oczekiwanego rezultatu.

Wiele lat temu w kręgu firm z naturalnymi produktami szukałam rozwiązania moich poważnych problemów zdrowotnych. Rezultatów nie było. Wtedy dopisało mi szczęście poznać mojego doradcę i produkty Dr.Nona.
Stosowałam je systematycznie i osiągnęłam wymarzone rezultaty. Zaczęłam bywać na szkoleniach – i kiedy wysłuchałam Prezydent Dyrektora DNI – Igora Platza – zobaczyłam niesamowite perspektywy, które daje ten biznes: wolność finansową ale również wolność wyboru – gdzie, z kim, ile i jak pracować.
Podjęłam decyzję o współpracy, która zmieniła moje życie na lepsze.
Rezultaty, które osiągnęłam zarówno w zdrowiu jak i w biznesie – były moim wielkim marzeniem. Jestem zdrowa, niezależna i zadowolona z mojej sytuacji finansowej. Pracując z pasją, zdobywam wszystkie możliwe promocje ogłaszane przez Firmę DNI. Doradzam i pomagam ludziom szukającym niezależności finansowej, elastycznych godzin pracy i zajęcia, które daje dużą satysfakcję.

Ważna dla mnie jest możliwość nieustannego rozwoju osobistego, pogłębiania wiedzy w opisanych przeze mnie tematach – po to aby być takim profesjonalistą, który podąża z duchem czasu i zaspokaja potrzeby wszystkich swoich klientów.

Zapoznaj się ze mną,jak i z tym co mam Ci do zaoferowania: www.bionatura.info.pl
http://www.facebook.com/bionaturainfopl
Dołącz do mojego zespołu – a ja przekażę Ci całą swoją wiedzę, abyś mógł spełniać swoje marzenia.

NAJLEPSZY CZAS NA DZIAŁANIE JEST TERAZ”

Dodaj komentarz