Pasta do zębów z fluorem

W USA skonfiskowano kilkaset tysięcy tubek pasty do zębów, która zawierała 5% substancji, której dopuszczalny limit wynosił 0,1%.

Pierwszymi objawami zatrucia glikolem dwuetylonowym (bo o tej substancji mowa) są bóle i zawroty głowy, nudności oraz senność. W ciężkich przypadkach może dojść do niewydolności układu oddechowego oraz ciężkiego uszkodzenia ośrodka układu nerwowego, nerek i wątroby. Szkodliwe związki jak fluor i chlor należą do niebezpiecznej rodziny chemikaliów, zwanej halonami i powodują poważne zniszczenie w układzie hormonalnym, szczególnie tarczycy. Ponad rok temu w jednej z past do zębów wyprodukowanej w Chinach, która trafiła na rynek europejski, wykryto substancje toksyczne.

Dentystyczne amalgamaty są wciąż używane. Wiele dzieci miało ataki i zaburzenia umysłowe, podobnie jak i dorośli. Fluor to odpad w produkcji aluminium, uszkadza zęby aż do uszkodzenia kości i powoduje ich kruchość. U dzieci stopień wchłaniania fluoru jest znacznie większy jak u dorosłych. Z biegiem lat w organizmie pojawiają się zwapnienia, objawiające się bólami kręgosłupa, pleców i stawów. Fluor uszkadza nerki, zmniejsza odporność na infekcje, sprzyja rozwojowi alergii, uszkadza centralny system nerwowy powodując depresje. Wiąże magnez, więc sprzyja zawałom serca w wyniku skurczów naczyń krwionośnych. Kumuluje się w łożysku ciężarnych kobiet stanowiąc zagrożenie dla matki i dziecka. Powoduje, że jesteśmy „przefluorowani”. Również nadmiar fluoru pojawia się w organizmie w wyniku picia wód kranowych, picia zbyt dużej ilości herbaty i używania opisanych Past do zębów.

Bez zawartości fluoru: „Shenseen” pasta do zębów firmy Dr.Nona

Profilaktyka próchnicy, paradontozy, stanów zapalnych jamy ustnej i dziąseł. Doskonale zwalcza kamień nazębny i zapobiega jego ponownemu odkładaniu się, czyści, wybiela zęby, obniża wrażliwość dziąseł i zębów. Ból zębów i problemy związane z dolegliwościami jamy ustnej należą do najbardziej bolesnych, ponieważ stan zębów odbija się na stanie całego naszego organizmu. Pasta do zębów „Shenseen” bardzo dobrze zapobiega tym problemom. Również umacnia ściany kapilar więc stają się one mniej podatne na zranienia i dzięki temu zapobiega krwawieniu dziąseł. Ma działanie antyseptyczne, przeciwzapalne i bakteriobójcze.

Podstawowe składniki: olejek miętowy, witamina E, wyciąg z żurawiny, Halo-komleks.
Mogą bezpiecznie stosować dorośli, dzieci i kobiety ciężarne.

Dodaj komentarz