Piękne włosy- pielęgnacja.

Zgodzisz się ze mną, że bez odpowiedniej pielęgnacji włosów, nie przywrócisz im pięknego wyglądu, gładkości i blasku ?

 

Nasze włosy potrzebują odpowiedniej pielęgnacji, dobrych, naturalnych kosmetyków, szczególnie teraz w okresie zimowym i wiosennym, kiedy ogrzewane pomieszczenia sprzyjają osłabieniu, przesuszaniu i matowieniu włosów. Dlaczego zarówno u kobiet jak i u mężczyzn pojawia się problem wypadania, łamania się włosów, utraty ich zdrowego wyglądu i blasku ?  Jeśli wypada nam więcej niż 80 włosów dziennie, to jest sygnał, że należy im pomóc.

  1. Od lat znam sprawdzony, naturalny Szampon Morski do codziennego mycia włosów. Małą ilość Szamponu na 5- 10 minut nakładamy na wilgotne włosy. Nie pieni się ale w ciągu tych kilku minut sam myje włosy. Następnie intensywnie rozcierając, spłukujemy- najlepiej nie gorącą lecz letnią wodą, w celu zamknięcia łusek włosów.
  2. Za każdym razem, po uprzednio umytych włosach Szamponem, należy na wilgotne włosy nałożyć małą ilość Odżywki mineralnej Dr.Nona. Po 10 minutach spłukać albo jeśli stan włosów tego wymaga, pozostawić Odżywkę na włosach.
  3. 1 lub 2 razy w tygodniu należy zastosować Maseczkę iłową, która ma za zadanie wzmocnić cebulki włosowe, przeciwdziałać wypadaniu włosów, przywrócić im blask.
  4. Jeśli chcemy wzmocnić efekt, to po umyciu włosów trzeba zastosować płukankę z roztworu 1 łyżeczki soli Dr.Nona i pół litra wody.
  5. Chcemy  mieć trwały rezultat, to sięgnijmy do przyczyny problemu- zastosujmy wewnętrzną odżywkę dla włosów- kapsułki Faza3 i Dakseen, które dostarczą cebulkom włosowym całego kompleksu odpowiednich minerałów i witamin- co z kolei wybawi nasze włosy od problemów z wypadaniem, łamliwością i matowieniem.
  6. Stosując się do porad Pani dr.Nony, już po trzech do sześciu miesięcy, Twoje włosy osiągną pełnię swojego piękna.

Dodaj komentarz