MLM, czyli kariera na własnych warunkach!

 • Post category:Biznes

MLM jest jednym z najprostszych i najprzyjemniejszych sposobów zarabiania pieniędzy.

Każda kobieta po cichu marzy o finansowej niezależności. I wcale się temu nie dziwię. Wiem doskonale, że pieniądze nie dają szczęścia, ale zgodzisz się chyba ze mną, że umożliwiają spełnianie marzeń. Podróże, zakupy, doszkalanie, wszelkie formy aktywności – wszystko to wymaga posiadania konkretnych sum pieniędzy. Wcale nie musisz zamykać się na to wszystko, jeśli jeszcze ich nie masz. Możesz naprawdę łatwo i przyjemnie zarobić na co tylko zechcesz. Poprowadź swój własny biznes MLM na warunkach, jakie Ci odpowiadają i korzystaj z życia pełnymi garściami. To jest w Twoim zasięgu!

 

MLM – kariera na Twoich warunkach

 

Czym jest MLM? Multi Level Marketing to rodzaj samozatrudnienia, charakteryzujący się wielopoziomowością wynagradzania oraz bezpośredniością przekazywania produktu przez dystrybutora – od producenta do klienta. Tym sposobem omijana jest długa droga, jaką pokonuje produkt sprzedawany w klasyczny sposób. To z kolei przekłada się na możliwość zarobienia większej ilości pieniędzy, które nie zostały wcześniej wydane na reklamę, lokal czy administrację firmy.

Dzisiaj chcę podzielić się z Tobą sposobem prowadzenia biznesu MLM z firmą Dr. Nona, dzięki której łączę pracę z przyjemnością. Robię to, co lubię i jednocześnie zarabiam. Właściwie nie czuje się jak pracownik, bo też w rzeczywistości nim nie jestem. Sama ustalam, ile czasu chcę poświęcić na czynności związane z moim biznesem. Każdego dnia wygląda to inaczej i jest zależne tylko od mojej decyzji. Gdy chcę poświęcić więcej czasu rodzinie, ograniczam się do tego, co niezbędne. Z kolei, gdy  wpadnie mi dobry pomysł, realizuję go natychmiast i wkładam w to całe serce. Działam wtedy, gdy czuję, że mam do tego energię. I co najważniejsze – wszystko robię w zgodzie ze sobą.

 

Dlaczego MLM z Dr. Nona?

 

Od zawsze czułam, że natura jest mi bliska. Lubię wypady za miasto, naturalne kosmetyki, zdrowe jedzenie. Doceniam bliskość Matki Natury w życiu codziennym. Czuję się dobrze w otoczeniu pełnym pozytywnej energii, która wciąż ładuje moje siły witalne. Chcę wciąż się rozwijać, bo nie lubię stać w miejscu. Mam mnóstwo pomysłów, których realizacji dodatkowo nakręca moją moc kreacji. Jestem świadomą kobietą, która wie czego chce i odważnie idzie po swoje. Zupełnie tak jak Ty, prawda?

Polecając produkty Dr. Nona nie muszę odgrywać żadnej roli. Po prostu jestem sobą i świetnie się z tym czuję. Rozmawiam z ludźmi o rzeczach, które mnie pasjonują, więc wszystko wychodzi naturalnie, zupełnie jak oddychanie. Czerpię z tej pracy ogromną satysfakcję, zwłaszcza gdy widzę jak naturalne kosmetyki i suplementy diety pozytywnie wpływają na człowieka. Nie mam potrzeby nikogo oszukiwać, bo sama na sobie sprawdziłam ich dobroczynne działanie.

Plan działania tej firmy jest bardzo prosty i przejrzysty. Nie wymaga posiadania wieloletniego doświadczenia w biznesie czy szczególnych umiejętności marketingowych. Otrzymujesz wsparcie od pierwszego dnia swojej działalności. Pomoc dostępna jest także na każdym kroku wtedy, kiedy jej potrzebujesz. Proponowane metody są sprawdzone przez setki tysięcy ludzi na całym świecie, dlatego ich skuteczność jest niemal gwarantowana. Zawsze jednak masz możliwość wprowadzenia innowacji i zrobienia kolejnego kroku według własnych pomysłów. Od samego początku, to Ty decydujesz, jak chcesz rozwijać swój biznes.

 

 

Zalety pracy MLM:

 • możliwość połączenia z inną działalnością lub pracą etatową,
 • brak górnej granicy dochodów,
 • brak ryzyka finansowego,
 • elastyczne godziny pracy,
 • możliwość uruchomienia dochodu pasywnego,
 • poszerzenie kontaktów i znajomości,
 • wysoka jakość sprzedawanych produktów,
 • niezależność w podejmowaniu decyzji,
 • możliwość rozwoju osobistego,
 • zdobywanie nowych umiejętności,
 • brak wymogów dotyczących wykształcenia czy doświadczenia,
 • możliwość pracy zdalnej,
 • dowolna forma kontaktu z Klientami.

 

Nie odkładaj swoich marzeń na później!

Prokrastynacja jest domeną ludzi, którzy nigdy nie osiągają sukcesu. Zacznij działać już dziś, a szybko przekonasz się, jakie to proste i przyjemne.

 

Życzę Ci biznesu na własnych zasadach!

 

Do swojego zespołu poszukuję otwartych, zdeterminowanych Kobiet, które wiedzą, czego chcą. Oferuję pełne wsparcie na każdym etapie Twojej współpracy z Dr. Nona. Jako wieloletni Dystrybutor firmy i zarazem przedsiębiorca, który osiąga jedne z najlepszych wyników w Polsce, pokażę Ci, jak zbudować dobrze działający biznes w branzy MLM. Zadzwoń lub napisz do mnie i poznaj szczegóły.

Pozdrawiam,

Irena

 


Nazywam się Irena Żak i od ponad 10 lat współpracuję z firmą Dr. Nona. Mogę wprowadzić Cię w niezwykły świat preparatów z minerałami Morza Martwego oraz nauczyć Cię, jak w prosty i przyjemny sposób zarabiać dodatkowe pieniądze. Zapraszam na bezpłatne konsultacje, w czasie których indywidualnie dopasuję preparaty do Twoich potrzeb. Możesz polegać na moim doświadczeniu i wiedzy.