Jak zastosować w praktyce prawo przyciagania

 • Post category:Biznes

prawo przyciągania, pieniądze

Pieniądze są formą energii, dlatego powinny być w ciągłym ruchu. To sekret ich przypływów i odpływów.

Magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia właśnie dobiegł końca. Jednak magia wokół nas nie kończy się nigdy! Dzisiaj chcę zdradzić Wam kilka tajemnic, zarezerwowanych dla ludzi o otwartych nie tylko umysłach, ale i sercach, którzy na co dzień kreaują życie po swojemu. Jeśli potrafisz zapomnieć o uprzedzeniach, wymazać utarte przez społeczeństwo schematy i uwierzyć w istnienie wyższego Dobra, to jesteś o krok od bogactwa duchowego i finansowego. Wprowadź do życia kilka prostych zasad, które przyciągną do Ciebie finansową obfitość.

 

Jak przyciągnąć do swojego życia pieniądze?

 

Świat, którzy stworzyliśmy opiera się na nieskończenie wielu nakazach, zakazach, obowiązkach, prawach, normach, schematach. Od najmłodszych lat wpajamy dzieciom zasady, jakimi powinny kierować się w życiu, zasady, które my uznajemy za właściwe, które nam przekazali z kolei rodzice. Uczymy się w szkole gramatyki, algebry, geografii. Nikt jednak nie nauczył nas życia w szczęściu, dostatku, Miłości. Nikt nie powiedział nam o tym, jak działa prawo przyciągania i jak możemy je wykorzystać. A to właśnie między innymi dzięki świadomemu stosowaniu tego prawa, możesz stać się, kim tylko zechcesz i mieć, co tylko zechcesz. Możesz przyciągnąć do siebie wszystko, łącznie z pieniędzmi. Wystarczy tylko, że wdrożysz w życie kilka prostych technik… Jakich?

 

Pieniądze nie są ani dobre ani złe – one po prostu są!

 

Na początek naucz się przestać je oceniać. Porzuć negatywne przekonania i uprzedzenia. Pieniądze są po prostu środkiem płatniczym, środkiem wymiany. Możesz kupić za nie rzeczy, usługi, a nawet emocje (np. gdy idziesz od teatru lub na koncert), które dają Ci radość.

Wiele osób zupełnie niepotrzebnie je demonizuje, przez co skazuje się na finansową klęskę.

 

Jak możesz zmienić swoje nastawienie do pieniędzy? To bardzo proste!

 • Wydawaj pieniądze w poczuciu dostatku. Jeśli możesz za coś zapłacić to znak, że je masz. Skoro odpłynęły, to zaraz znów przypłyną.
 • Przestań zazdrościć innym. Pomyśl raczej o tym, co już sam posiadasz i co możesz mieć. Bogate osoby traktuj jako wzór do naśladowania. Co zrobili, by się wzbogacić?
 • Nie narzekaj na brak pieniędzy. Pogłębiasz w tej sposób poczucie niedostatku, które odpycha pieniądze.
 • Wizualizuj! Jadąc starym oplem wyobrażaj sobie jak czujesz się w nowym BMW X6.
 • Przyjmuj pieniądze z Miłością. Przecież na nie zasługujesz! Pomyśl, że ktoś podarowuje Ci w ten sposób Miłość wyrażoną w postaci pieniędzy.
 • Nie zakładaj, że najbogatsi dorobili się na cudzym nieszczęściu. Może po prostu skutecznie stosowali prawo przyciągania 🙂

 

Rozwijaj się w kierunku, który podpowiada Ci serce

Pieniądze idą za pasją. Robiąc to co kochasz, przyciągasz do siebie bogactwo w każdej postaci. Nie uda Ci się zarobić pierwszego miliona w pracy na etacie – ona daje bardzo ograniczone możliwości rozwoju finansowego. Musisz zacząć robić coś dla siebie, w zgodzie ze swoim wewnętrznym głosem. A przede wszystkim w zgodzie z tym, co naprawdę kochasz robić.

Twoim zadaniem jest odkryć swoje życiowe powołanie

Każda z nas ma swój wrodzony talent. Poszukaj go, odkryj. Jeśli poznasz swoją pasję i odpowiednio ją rozwiniesz, to być może będziesz mogła przemienić ją w dochodowy biznes. Kluczem do sukcesu jest tutaj wiara w swoje możliwości, determinacja, samodyscyplina i mnóstwo pozytywnych emocji wobec swojego celu. Nie obawiaj się wyjścia ze swojej strefy komfortu.

Czasem, by coś osiągnąć musisz zaryzykować, a nawet postawić wszystko na jedną kartę.

 

Nie skupiaj się na pieniądzach

Istnieje pewien paradoks prawa przyciągania.  Chcąc osiągnąć cel musisz wykazać się niezachwianą wiarą w powodzenie. Czyli tak naprawdę nie myśleć o tym, ile konkretnie zarobisz i w jakim czasie lub czy w ogóle warto. Jeśli podążasz za głosem serca, to na pewno się uda, a finansowa zapłata spłynie do Ciebie w odpowiednim momencie.

Realizując swoją drogę, poświęć zatem całość uwagi odpowiednim działaniom ukierunkowanym na założony cel, nie zaś samemu celowi. W przeciwnym razie okaże się, że tylko sprawdzasz, czy prawo przyciągania działa, w rzeczywistości w nie nie wierząc. I koniecznie na każdym kroku swoich działań dawaj z siebie nie mniej niż 100%. Nie bój się zaangażować.

Dosłownie włóż serce w swoją pracę, a jej efekty Cię zaskoczą.

 

Pieniądze robią pieniądze? Niekoniecznie!

Jeśli masz juz zgromadzone pieniądze, możesz je w coś zainwestować i wówczas pracują same. Jednak to nie pieniądze przyciagają więcej pieniędzy, a Ty.

Możesz zarobić dużo pieniędzy nie mając ich na starcie. Urodzenie się w bogatej rodzinie nie jest też gwarancją dożywotniego bogactwa, a jedynie ułatwieniem. To Twoja pomysłowość i kreatywność jest tym, co warunkuje rozwój. Jeśli rzeczywiście Ci na czymś zależy, to znajdziesz rozwiązanie i postawisz kolejny krok na drodze do sukcesu. Jeśli jednak nie ma rozwiązania, to znak, że problem nie istnieje 🙂

Nie licz na innych lub na szczęśliwe zdarzenia losu. Przypadki nie istnieją. Ty sama kreujesz swoją rzeczywistość za sprawą podejmowanych decyzji. Twoja przyszłość jest zależna od wyborów, jakie podejmiesz dzisiaj. Musisz więc nauczyć się brać odpowiedzialność za siebie i swoje działania.

I świadomie kreować swoją drogę do sukcesu!

 

Mogę podpowiedzieć Ci, jak z przytupem rozpocząć współpracę z firmą Dr. Nona i szybko zarabiać przyzwoite pieniądze. Nauczę Cię wszystkiego, czego sama nauczyłam się na wielu szkoleniach i po przez własne doświadczenia na przestarzeni ostatnich 10 lat. Mi udało się odnieść sukces, Tobie również może się to udać. Skontaktuj się ze mną, a wszystko Ci wytłumaczę.

Trzymam za Ciebie kciuki!

 


Nazywam się Irena Żak i od ponad 10 lat współpracuję z firmą Dr. Nona. Mogę wprowadzić Cię w niezwykły świat preparatów z minerałami Morza Martwego oraz nauczyć Cię, jak w prosty i przyjemny sposób zarabiać dodatkowe pieniądze. Zapraszam na bezpłatne konsultacje, w czasie których indywidualnie dopasuję preparaty do Twoich potrzeb. Możesz polegać na moim doświadczeniu i wiedzy.

 

Ten post ma 14 komentarzy

 1. Monika Mo

  Zgadzam się ze wszystkim co tu piszesz i od kiedy zaczęłam tak myśleć – moja sytuacja finansowa jest dużo bardziej stabilna niż kiedyś.

  1. Irena Żak | bionatura.info.pl

   Rewelacja 🙂 prawda ?

    1. Irena Żak | bionatura.info.pl

     Fakt.

 2. Sandra Kurzawa

  nie zazdroscic, to bardzo wazne. nagle wtedy moze sie okazac ze jednak calkiem niezle zarabiamy i nie jest tak zle.

  1. Irena Żak | bionatura.info.pl

   I nawet jest bardzo dobrze.

 3. Angelika Fronia

  Wiele ciekawych informacji, zawsze myślałam, że prawdziwe pieniądze zarabiają tylko ci, którzy już je mają….

  1. Irena Żak | bionatura.info.pl

   To nie ma nic do rzeczy. To Twoje myślenie kreuje rzeczywistość.
   poszukaj szkolenia na ten temat i do dzieła 🙂 trzymam kciuki!

 4. Wojtek| Bielecki.es

  Doceniać to, co się ma. Można być bogatym i jednocześnie bardzo biednym, można być biednym, a jednocześnie bardzo bogatym. Wszystko zależy od nas samych naszych postaw i celów jakie sobie stawiamy.

 5. Małgorzata Hert

  Zgadzam się w 100% , wiele cennych informacji, świetny wpis

 6. Anna Kozakiewicz

  prawda wszystko zależy od nas i naszych chęci

 7. Sikoreczka

  Bardzo ciekawy wpis. Mam w sobie założenie, że pieniądze nie dają szczęścia i wszystkiego za nich nie kupię, ale do życia są potrzebne.

 8. Melduję Gotowość

  Bardzo nie lubię takiego generalizowania, że bogaci na pewno wzbogacili się kosztem innym a pozytywne myślenie to gwarancja sukcesu w każdej kategorii.

 9. Olga Dąbrowska

  wiele cennych rad – fajnie napisane!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.