26 maja- Dzień Matki

Dzień Matki obchodzony jest w ponad stu krajach na całym świecie, a historia tego święta sięga aż starożytności, gdzie czczono matki-boginie, związane z kultem urodzaju i płodności.  Dzisiejszy kształt tego święta zarysował się na początku XX w. W 1914 r. w Stanach zjednoczonych Dzień Matki został uznany za święto państwowe i od tamtej pory zwyczaj stopniowo rozprzestrzeniał się na inne kraje, docierając także do Europy.

W Polsce Dzień Matki obchodzimy 26 maja. To święto jest ukłonem w stronę naszym mam, ich poświęcenia, ogromu miłości i stania na straży domowego ogniska. Tego co od nich dostaliśmy i kim się staliśmy dzięki nim. To okazja, by pokazać mamie, że jest naprawdę wyjątkowa.

W naszej współczesnej kulturze kobiety są wielozadaniowe. Zajmują się domem, dziećmi, a dodatkowo łączą wszystko z pracą na pełen etat lub prowadzeniem własnej firmy. Czasem zwyczajnie brakuje czasu na przyjemności i relaks, a doba powinna być zdecydowanie dłuższa niż 24 h. Dzień Matki to idealna okazja, by naszym cudownym mamom podarować wyjątkowy prezent.

ZASTRZYK ENERGII KAŻDEGO DNIA

Wczesne wstawanie, nocne pobudki, duże ilości kawy… Każda mama to zna i dobrze pamięta smak nieprzespanych nocy 😉 Nasza skóra niestety też i z czasem traci swój piękny blask i jedwabistość. Potrzebuje prawdziwego zastrzyku energii w postaci wyjątkowego kremu, który cudownie pachnie, a ponadto zawiera całe mnóstwo odżywczych składników. Krem Dynamiczny działa poprzez skórę na cały układ immunologiczny, będzie idealny dl każdej zabieganej mamy 🙂

krem dynamiczny dr nona z minerałami morza martwego

Krem Dynamiczny nadaje skórze blasku i jedwabistej gładkości

 

ZMIEŃ SWÓJ NASTRÓJ

Czasem każdemu zdarza się wstać lewą nogą. Szczególnie jeśli każdy dzień oznacza mnóstwo nowych wyzwań z którymi nieodwołalnie trzeba się zmierzyć. Jak najszybciej zmienić swój nastrój i przywołać do siebie energię błogości i zadowolenia? Poprzez zapach! To najszybszy i najprzyjemniejszy sposób, by zacząć dzień z uśmiechem na twarzy. Wszystkie kobiety uwielbiają perfumy, dzięki nim każda kobieta poczuje się wyjątkowo pięknie i zmysłowo.

pefrumy dr nona, lady, kiwi, 1954

 Perfumy Damskie nie tylko poprawiają nastrój, ale stymulują pracę układu immunologicznego

 

ZADBAJ O PROFILAKTYKĘ

Kobiety w szczególności narażone są na niedobory witaminowo-mineralne. Ciąża, karmienie piersią, nieprzespane noce, niedojadanie, stres. To czynniki, które sprawiają, że nasze mamy często wyglądają na zmęczone. Wiele mam skarży się na wypadające włosy, łamiące się paznokcie i słabą odporność. Każda mama i zapracowana kobieta doceni Halo Goldseen ,czyli prawdziwą witaminową bombę. Wystarczy jedna kapsułka dziennie, więc nie trzeba pamiętać o jego przyjmowaniu w ciągu dnia 🙂 Nie tylko odżywia cały organizm, ale pomaga usuwać toksyny, co przyczynia się do poprawy przemiany materii- świetnie sprawdzi się w czasie diety i oczyszczania organizmu. Będzie pomocny dla młodych Mam, które potrzebują odzyskać formę po porodzie, ale także dla Mam w czasie okresu przekwitania, by uzupełnić braki i opóźnić procesy starzenia 🙂

Dzięki Halo Goldseen nasze Mamy odzyskają witalność

 

Każdy dzień jest wyjątkowy i może być pełen miłości. 26 maja to czas szczególny, by podarować naszym mamom wyjątkowy prezent, ale także naszą miłość, czas i zaangażowanie. Nie zapomnijcie powiedzieć  waszym mamom, jak bardzo je kochacie i doceniacie.

 

Mnóstwa miłości Wam życzę!


Nazywam się Irena Żak i od ponad 10 lat współpracuję z firmą Dr. Nona. Mogę wprowadzić Cię w niezwykły świat preparatów z minerałami Morza Martwego oraz nauczyć Cię, jak w prosty i przyjemny sposób zarabiać dodatkowe pieniądze. Zapraszam na bezpłatne konsultacje, w czasie których indywidualnie dopasuję preparaty do Twoich potrzeb. Możesz polegać na moim doświadczeniu i wiedzy.