23 czerwca Dzień Ojca

Dzień Ojca to święto, które wzięło swój początek w stanach Zjednoczonych. Właśnie tam, po raz pierwszy doceniono mężczyzn, ojców jako tych, którzy dbają o rodzinę i zapewniają jej dobrobyt.

Dzisiaj nikogo już nie dziwi widok mężczyzny z dzieckiem w chuście czy radośnie hasającego  taty z dziećmi  na palcu zabaw. Mężczyźni z pełnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością biorą udział w życiu rodzinnym, dbając nie tylko o dzieci, ale również swoje kobiety.

Dzień Ojca to okazja, by zadbać o naszych mężczyzn, aby nigdy nie zabrakło im wigoru i energii.

 

Zadbaj o dobrą kondycję fizyczną i psychiczną

Mężczyźni każdego dnia zmagają się z wieloma zadaniami. Często brakuje im energii, źle sypiają i jedzą w pospiechu. Do tego dochodzi stres związany z pracą i opieką nad dziećmi. Jak sobie pomóc?

Sprawdzą się dobrej jakości suplementy, ale nie należy zapominać o ruchu i aktywnym wypoczynku- spacer z dziećmi, granie w piłkę , jazda na rowerze. Skorzystają na tym zarówno dzieci, jak i dorośli, a wspólnie spędzony czas jest zawsze bezcenny.

goldseen dr nona

Halo Goldseen zawiera „bakteriorodpsynę”, która dostarcza super moc każdej komórce

Uśmiechaj się!

O tym, że śmiech to zdrowie wiedzą wszyscy.  Przede wszystkim śmiejąc się dotleniamy nasz organizm. Nabieramy wtedy aż 3 razy więcej powietrza niż normalnie! Robi wrażenie, prawda? 🙂 Nasza przepona pracuje szybciej i efektywniej, a jej przyśpieszona praca oczyszcza płuca ze szkodliwych złogów. Gdy śmiejemy się, wzmacniamy i dotleniamy nasze serce, które zwiększa częstotliwość skurczy. Dotleniamy mózg, oraz wszystkie komórki w naszym ciele, a tym samym opóźniamy procesy starzenia w całym organizmie 🙂

Halo Okseen to prawdziwy wzmacniający eliksir dla serca

Bądź zawsze w formie

Seks to nie tylko fizyczne zbliżenie, ale przede wszystkim wymiana energii, poczucie bliskości i przyjemności. Według badań przeprowadzonych w 2011 r. przez prof. Izdebskiego, jest to ważna dziedzina życia dla aż 63% mężczyzn w Polsce. Jednak styl życia w XXI w. nie sprzyja potencji, a dane mówią same za siebie- problemy z potencją miewają już mężczyźni po 30 roku życia! Na udane życie seksualne ma wpływ wiele czynników- dieta, odpowiednie suplementy, stres. Ten ostatni jest wymieniany jako jedna z głównych przyczyn problemów z erekcją. Jak temu zaradzić? Zatroszczyć się o siebie, swój wypoczynek i dobre samopoczucie! 🙂 Jako dodatkowe wsparcie sprawdzi się też Halo Lovseen, który uznawany jest za jeden z najsilniejszych adaptogenów. Pomaga nie tylko w trakcie obniżonej aktywności seksualnej, ale również w trakcie wzmożonego wysiłku fizycznego i psychicznego.

lovseen dr nona

 Lovseen to jeden z najmocniejszych adaptogenów

 

Dzień Ojca to na pewno najlepszy czas, by pomyśleć o tym jaka więź łączy nas z naszym ojcem. O tym, co my możemy podarować, by uśmiech zagościł na jego twarzy. Chociaż każdy lubi dostawać prezenty, to nic nie jest w stanie zastąpić naszej miłości i uważnego bycia w każdym momencie życia. Tylko wtedy każdy dzień może być prawdziwym świętem.

Uściski!


Nazywam się Irena Żak i od ponad 10 lat współpracuję z firmą Dr. Nona. Mogę wprowadzić Cię w niezwykły świat preparatów z minerałami Morza Martwego oraz nauczyć Cię, jak w prosty i przyjemny sposób zarabiać dodatkowe pieniądze. Zapraszam na bezpłatne konsultacje, w czasie których indywidualnie dopasuję preparaty do Twoich potrzeb. Możesz polegać na moim doświadczeniu i wiedzy.