Miłość-katalizator pozytywnych zmian

Magia miłości polega na całkowitym zaufaniu sobie, swojej intuicji i wewnętrznej mądrości. Kiedy w pełni polegamy na opiniach innych ludzi, tracimy połączenie z naszym wewnętrznym kompasem- sercem. To ono prowadzi nas przez życie, pokazując co jest dla nas dobre, co nas odżywia i dodaje skrzydeł, a co rani i gasi uśmiech i szczęście. Tylko wtedy, gdy sami jesteśmy radośni i szczęśliwi, możemy tym samym obdarzać innych. Nasz uśmiech, uścisk i pozytywne słowo znaczy więcej niż nam się wydaje! Miłość, która zaczyna się w nas, potrafi niczym jasne światło promieniować na innych, przynosząc im spokój i ukojenie.

Słowo” miłość „kojarzy się głównie z uczuciem pomiędzy dwoma osobami. Jednak to właśnie miłość do siebie jest kluczem do udanego związku i szczęścia w życiu.

Aby pokochać siebie nie trzeba drogich szkoleń, tomów książek, ani lat praktyki. Możesz zacząć od zaraz, a każda czynność w twoim życiu może być wynikiem troski o siebie, a co za tym idzie- także o innych.

TRAKTUJ SIEBIE Z SZACUNKIEM

Pewnie większość z Was pomyśli, że przecież tak właśnie robi. Warto jednak zwrócić uwagę na to w jaki sposób mówimy sami o sobie. Czy zdarza Ci się mówić, że jesteś niezdarą, leniem lub głupkiem? Te z pozoru niewinne słowa niosą w sobie potężny ładunek energetyczny. Programują nasz umysł na rzeczywistość, w której na każdym kroku odnajdziemy dowód, który potwierdzi naszą krytyczną samoocenę. Jeśli zwrócisz uwagę na jakość słów, jakich używasz mówiąc o sobie, zaczniesz zwracać również uwagę na to, co i jak mówisz o innych.

kwartet soli dr nona

Kąpiele w Kwartet Soli oczyszczają umysł i pomagają pozbyć się negatywnych emocji

 

KOCHAJ WŁASNE CIAŁO

Pokochanie własnego ciała jest równoznaczne z pełną akceptacją swojego wyglądu. Wiele ludzi potrafi  z matematyczną wręcz dokładnością  wyliczyć wszystkie „niedoskonałości”, zapominając całkowicie, że prawdziwe piękno tkwi w różnorodności. Zamiast wyrzucać sobie, że nasza figura nie przypomina tych z rozkładówek gazet- należy zadbać przede wszystkim o dobre samopoczucie- zdrowy sen, ćwiczenia fizyczne, spacery, relaksujące kąpiele i masaże- to praktyki, dzięki którym zadbamy o nasze ciało na zewnątrz, ale odczujemy zdecydowaną poprawę samopoczucia, a tym samym nauczymy się słuchać jego potrzeb i rozpoznawać emocje.

masło shea dr nona

Masło Shea nadaje się do masażu oraz codziennej pielęgnacji całego ciała

 

NIE PORÓWNUJ SIĘ Z INNYMI

Na świecie żyje 7,5 miliarda ludzi. Pośród nich  nie ma drugiej identycznej istoty jak Ty. A to znaczy, że jesteś wyjątkowa/-wy i jedyny w swoim rodzaju! Nie ma sensu porównywać się z innymi, bo każdy z nas ma swoją własną historię i doświadczenia. Każdy z nas wychował się w innej tradycji, pośród różnych systemów wartości. To sprawia, że każdy jest unikatowy, a porównywanie się z innymi po prostu nie ma sensu. Uwierz w swoją wyjątkowość, a świat także ją dostrzeże.

 

Kiedy zaczynamy zmieniać postrzeganie siebie, okazuje się, że zmienia się wokół cały świat. Miłość to najcenniejsza wartość, jaką możemy podarować sobie i innym ludziom.

Uściski!


Nazywam się Irena Żak i od ponad 10 lat współpracuję z firmą Dr. Nona. Mogę wprowadzić Cię w niezwykły świat preparatów z minerałami Morza Martwego oraz nauczyć Cię, jak w prosty i przyjemny sposób zarabiać dodatkowe pieniądze. Zapraszam na bezpłatne konsultacje, w czasie których indywidualnie dopasuję preparaty do Twoich potrzeb. Możesz polegać na moim doświadczeniu i wiedzy