Świąteczny detoks

  • Post category:Blog

Święta to dla wielu z nas czas długo wyczekiwanego odpoczynku, dla innych gorączkowych przygotowań

Niezależnie od tego jak bardzo staramy się, by przestrzegać zbilansowanej i zdrowej diety w czasie świąt , to pojawiające się na świątecznym stole potrawy, ciasta czy alkohol, sprawiają, że ciężko sobie ich odmówić. Niestety, nie każdy organizm jest przygotowany na takie obciążenie i może się to okazać prawdziwym wyzwaniem.  

Jak uniknąć świątecznego przejedzenia? 

Odmawianie sobie jedzenia ulubionych potraw nie zawsze jest możliwe, gdy serwowane są kuszące, wigilijne dania. Dlatego, już przed świętami można zacząć przyjmować Cleanseen, który wspomaga detoksykację organizmu. Jest szczególnie wskazany przy zaburzeniach funkcjonowania flory bakteryjnej jelit, przywraca prawidłową mikroflorę i przyspiesza metabolizm. Jelita uznawane są za drugi mózg, a więc od ich prawidłowego działania zależy kondycja całego organizmu. W swoim składzie Halo Cleanseen zawiera naturalne składniki, które wspierają prawidłową pracę układu trawiennego: 

  • Liście mięty pieprzowej– bogate źródło tripertenów, flawonoidów, betainy, karotenu i kwasów organicznych. Ma działanie antyseptyczne, przeciwbólowe i przeciwskurczowe, zmniejsza kwasowość żołądka, łagodzi wzdęcia i nudności 
  • Anyż– ma działanie przeciwskurczowe, przeciwzapalne i dezynfekujące , wskazany przy napadach kolki jelitowej. Zwiększa produkcję soku żołądkowego i wspomaga perystaltykę jelit, normalizuje proces trawienia. 
  • Daktyle– zawierają ponad 20 różnych kwasów organicznych, są też cennym źródłem naturalnego błonnika. Błonnik pomaga w procesie oczyszczenia przewodu pokarmowego z nagromadzonych toksyn, dzięki temu rozwiązuje skutecznie problem zaparć.  
  • Kompleks minerałów z Morza Martwego – zapewnia niezbędną dawkę witamin i minerałów 
Halo Cleanseen łagodzi skutki świątecznego przejedzenia

Działanie tego preparatu jest łagodne i przypomina wymiatanie pędzelkiem zanieczyszczeń z organizmu. Cleanseen w sposób NATURALNY przywraca prawidłową perystaltykę jelit, nie powoduje biegunek i wzdęć. Łagodzi też powstałe już stany zapalne błon śluzowych. Jest szczególnie polecany przy dyskinezie dróg żółciowych, zapaleniu wątroby, wrzodach żołądka i dwunastnicy, dysbiozie, atoni jelit, zapaleniu okrężnicy i wielu innych. Doskonale poradzi sobie również ze świątecznym obciążeniem układu trawiennego! 

Innym problemem, który może się ujawnić w czasie świąt to kompulsywne przejadanie się. W czasie rodzinnych zjazdów łatwo stracić kontrolę nad ilością spożywanych posiłków, a to sprawia, że mózg nie reaguje prawidłowo na uczycie sytości. Zburzony zostaje również fizjologiczny proces, gdyż często zdarza się, że jemy dużo późnym wieczorem i w nocy, kiedy to organizm przełącza się w tryb spoczynku, a trawienie pokarmów nie jest planowane. Jedzenie może zalegać w przewodzie pokarmowym ,a trawienie trwa długo. Możemy wtedy czuć się ociężali, senni, cierpieć na wzdęcia i zaparcia. Tu z pomocą przychodzi Herbata Gonseen , która detoksykuje wątrobę , sprawiając, że do organów dociera oczyszczona z toksyn krew z niezbędnymi składnikami odżywczymi. Halo Gonseen wspomaga pracę jelit, wątroby, nerek, normalizuje też pracę układu nerwowego, co może zapobiegać kompulsywnemu przejadaniu się.  

Herbata Gonseen pomaga uporać się z nagromadzonymi w organizmie toksynami

Jak jeszcze oczyścić ciało? Nie można zapominać, że nasz organizm oczyszcza się również poprzez pory skóry. Prozdrowotne właściwości soli są znane nie od dziś, działa  oczyszczająco i detoksykująco, wyciągając wszelkie zanieczyszczenia i toksyny poprzez skórę. Sól jest skuteczna jako dodatek do kąpieli, oraz w formie relaksującego peelingu, który działa pobudzająco na układ krążenia.  

Nie musisz odchorowywać świąt tygodniami, to czas który możemy poświęcić rodzinie przy wspólnym stole bez zmartwiania się o to, czy nic nam nie zaszkodzi. Warto zadbać o to już dziś. 

To najlepszy prezent dla zdrowia! 


Nazywam się Irena Żak i od ponad 10 lat współpracuję z firmą Dr. Nona. Mogę wprowadzić Cię w niezwykły świat preparatów z minerałami Morza Martwego oraz nauczyć Cię, jak w prosty i przyjemny sposób zarabiać dodatkowe pieniądze. Zapraszam na bezpłatne konsultacje, w czasie których indywidualnie dopasuję preparaty do Twoich potrzeb. Możesz polegać na moim doświadczeniu i wiedzy. Zapraszam na bezpłatne konsultacje, w czasie których indywidualnie dopasuję preparaty do Twoich potrzeb. Możesz polegać na moim doświadczeniu i wiedzy